Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok a füves cigi?

Figyelt kérdés
Bejonne neked egy srác, de füvet szív. Mit tennél? Hagynád az egészet vagy nem tántorítana el?
2015. jún. 10. 07:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Kizáró ok, drog kategória.
2015. jún. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%

Nem kizáró ok,mert ettől még lehet jó ember.

Ne keverjük már a füvet a heroinnal.

Én évekig napi szinten szívtam,most már évek óta nem,nem is hiányzik, és nem lettem tőle se jobb,se rosszabb ember.

Kérdező!

Azt tudom tanácsolni,ismerd meg magát az embert, emiatt ne zárd ki szerintem.

Kapsz itt majd egy rakás negatív választ,felejtsd el,az emberek nagyrésze beszűkült látásmódú és képmutatú.

Le is leszek pontozva, de kit izgat:D

2015. jún. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Hat nem tudom... Vannak haverjaim, akik gyakran szivnak, igy haverkent nincs vele bajom, de parkapcsolatban nagyon zavarna. Nem lenne kizaro ok, de megkernem, hogy hagyja abba. Amugy egyaltalan nem itelem el. Ez nem drog kategoria attol, hogy az allam es mas orszagok is drognak tekintik. Kevesbe karos, mint az alkohol...
2015. jún. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Én laza vagyok,használtam sokszor ezt-azt,de a füvesekkel mindig probléma volt.Teljesen megváltozott egy idő után a személyiségük,leépültek egy idő után,alaphangon lehetett látni hogy valami nem stimmel agyilag.
2015. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%
Ha belegondolsz semmikép sem vonzó ha valaki drogozik. Belőtt állapotba senki sem önmaga. Amit mond az lehet a szer hatása, befolyása is. Őszinte ilyen ember nem lehet...legfeljebb ha tiszta. Ugyanakkor aki függő és pénzre van szüksége, de már önmaga nem tudja finanszírozni...elkezdődhetnek a lopások. Én ugye meg nem adnék önszántamból rá pénzt. Szóval zűrös kapcsolat lenne. Nem kérek belőle.
2015. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%
Osztom a 2. velemenyet. A fu meg annyira sem artalmas mint az alkohol. Hallottal mar olyat hogy valaki meghalt fu tuladagolasban vagy valami? NEM mert azt nem lehet tuladagolni. Es alkoholmergezesben hany szazezer ember hal meg? Na ugye. Nem lehet ez kizaro ok, de ha komolyra fordul a dolog, emlitsd meg hogy nem tetszik ez neked. De a fuvel gyogyitanak is, tehat annyira nem karos :)
2015. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
"beloni" a heroinosok szoktak magukat...
2015. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Már hogyne lenne káros? És nem egy ember halt már meg droghasználat következményei miatt... Van olyan nagy probléma mint az alkohol...ha nem nagyobb.
2015. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%
amúgy a fűvel kezdi mindenki aztán térnek rá az erősebb szerekre... és igen rá lehet szokni, függőséget okoz.
2015. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy ennyire megosztó lesz ez a kérdés.
2015. jún. 10. 07:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!