Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy vállalkozóké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy vállalkozóként csak anyagias nőket fogok ki ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Időm nem sok van személyes ismerkedni, így marad a net.

A társkereső oldalakon akr ha csak egy képből látszódik hogy az illető jobb körülmények között él, azonnal privát üzenetek hada lepi el.

Ezzel az a baj, hogy egyfajta nők írnak csak, akik a pénzt látják egy születő kapcsolatban.

Próbáltam kirakni csak olyan képet, ahol egy fal mellett állok, de akkor meg a személyes találkozásoknál bukott ki a dolog, és a csajok viselkedése megváltozott egyből mikor kiderült, hogy nem alkalmazott vagyok.

Kedves lányok és nők!

Miért ilyenek azok, akik a társkeresőn így viselkednek?



2015. jún. 10. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, talán mert sok az anyagias ember.

Mikor anno kiderült, hogy egész jól menő családi vállalkozásunk van, velem is máshogy viselkedtek a férfiak, egyből szimpatikusabb lettem nekik, sőt rövid időn belül kedvet kaptak a nősüléshez és szép lassan azt is kezdték adagolni, hogy milyen rohadt egy dolog a házassági szerződés, mert az a bizalmatlanság jele.

2015. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hasonlókat tudnék elmondani, de férfirészről:)
2015. jún. 10. 16:30
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Mert ezt remélik:

[link]

2015. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Akkor ne add meg, hogy vállalkozó lennél.

Fényképezkedj le mondjuk egy fenyőfa társaságában.

2015. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

hallod miért csóró nőkkel kezdesz? keress egy olyat akinek szintén van pénze


sok gazdag családból származó lány is van,csodálkozol ha rajtad akarnak felkúszni ha olyanokkal kezdesz akiknek önerőből nincs semmi.

2015. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Akkor ne add meg, hogy vállalkozó lennél. "

Kiderül.

ha beszélgetsz a szokásokból utazás, vagy életmódból azonnal látszik, hogy nem normál keresetű ember vagyok.

Hazudni meg nem kellene már a legelején, elég fura lenne, így indítani egy ismerkedésnél.

2015. jún. 10. 16:35
 7/19 A kérdező kommentje:

"hallod miért csóró nőkkel kezdesz? keress egy olyat akinek szintén van pénze"

Próbáltam keresni ilyeneket, de szinte alig van egy vagy kettő ilyen nő az egész oldalon, de az is csak végső elkeseredésében már!

Még azon a gazdagoknak szánt társkeresőn se gazdag nők vannak, hanem átlag, (te szavaddal élve: csóró nők), akik egyből írnak vagy 20 levet ha meglátják a képeket.

2015. jún. 10. 16:37
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Az a gond, hogy a társkeresőn próbálkozol. Ahogy te is láthattad, ott hemzsegnek a pénzéhes szukák. Vagy ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor nagyon sokáig ne fedd fel a vagyonod. Ezt úgy értem h az 5. vagy 10. randiig sem. Egyszerűen hagyd h megismerjétek egymást, és ha látod rajta h úgy is szeretne, elfogadna h nem tudja, hogy van pénzed akkor elmondhatod neki. Ha normális megérti, h erre azért volt szükség, mert már korábban sokszor megjártad emiatt h hamar felfedted a vagyonod.
2015. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%

társkeresőn tényleg szörnyű lehet a felhozatal.Nyerészkedő nőknek van az kitalálva.Legalja rétegnek ......

szerintem inkább küzdj élőben,megéri :D válassz szinteden lévőt ne add alá.Inkább több időt energiát ölj bele de ne add fel.


mert ha dugnád őket azt mondanám,annyit bolondítsd el amennyi csak tudsz,használd ki a pénzt és szex után rúgd ki a házból röhögve.


de te komoly kapcsolatot keresel,szerintem kár igénytelennek lenni,mert szegény nővel csak rosszul jársz hosszú távon.

2015. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki egy kapcsolat elején már kapásból arra kíváncsi milyen beosztásban dolgozom, mennyit keresek,milyen körülmények között élek, milyen autóval járok, nálam azonnal lapát. Egy kis rutinnal ez könnyen kiszűrhető.

Anno amikor csajozni jártunk balcsira mindig a céges mikrobusszal mentünk,mert egyrészt simán el lehetett aludni a hátuljában(120*200 matrac pont belefért), másrészt nem volt hivalkodó. Aki a személyem miatt szeretett belém annak nem kellett hazudoznom....bár volt olyan is aki pont lenézett miatta. Mondjuk azon elgondolkozhatott volna, hogy mi ér többet egy 5-10 éves német luxusautó vagy egy vadi új VW crafter....de ehhez már némi tudás is kell.

Egy kapcsolat elején nem számít milyen körülmények közül jöttél, az a legjobb ha kizárólag a partnereddel törődsz és a többi majd kialakul.

37F

2015. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!