Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért központi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért központi kérdés az, hogy valaki magabiztos legyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a legtöbben ezen túl nem is látnak. Ha valaki magabiztos, jó beszélőkéje van, akkor már más nem is számít, pl. hogy mennyire kedves, intelligens, megértő, stb. Inkább választanak egy idiótát, csak mert jó a kiállása? Miért van ez? Rengetegszer látom ezt, és ne mondjátok, hogy rossz társaságban vagyok, mert ez nem igaz.

2015. jún. 10. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én félénkebb, csendesebb, visszahúzódóbb típus vagyok, ezért régebben próbáltam is félénkebb srácokkal ismerkedni, de mindig katasztrofális eredménye lett. Mindig nekem kellett az erősebbnek, a kezdeményezőbbnek lenni, nekem kellett programokat szervezni, beszélgetéskor témákat felhozni, egy idő után belefáradtam és meg kell hogy mondjam, igazán vonzódni sem tudtam hozzájuk. Inkább mintha az anyukájuk lettem volna. Meg aztán előttem a családban is olyan példák álltak, ahol a férfi a "férfiasabb".

Beleszeretni csak vagányabb, életrevalóbb, magabiztosabb férfiakba tudtam, de közülük egyikre sem jellemző, hogy idióta lenne.

2015. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert sokan buták és csakis a szívükre hallgatnak.

Ha pont annyi pénze van egy okos embernek, hogy tud venni egy Ferrarit, de mellette átlagos a fizetése, akkor bármennyire tetszik neki és vágyódik utána, nem fogja megvenni a Ferrarit mert tudja, hogy nem lenne képes fenntartani, használni.

A buta viszont megveszi, aztán sír, hogy jaj 5000 euróba kerül egy gumiszett és 30 litert eszik százon, és ez mekkora szemétség.


Ezek a lányok/nők szimplán buták, ennyi.

2015. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Természetesen ez arra vonatkozik, ha a nagydumás srác egy kretén.

Mert ugyebár a nagydumások között is vannak értékes, normális emberek.

2015. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges kiemelni, hogy nagy dumás.. Elég csak annyi, hogy simán idióta. Miért vannak ez a nők együtt az iiótákkal?! PAssz..


Az én párom is nagy dumás, de egy kedves, intelligens férfi és imádom őt úgy ahogy van.


Egyébként láttál már hallgatag sggfejt? Na ugye.. teljesen felesleges kiemelni, hogy nagy dumás, magabiztos. Én soha nem viselném el, hogy valaki paraszt legyen velem, szóval nem tudom, hogy másik miért viselik el.

2015. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a magabiztos,rámenős,akaratos embereket!


A csendes visszahúzódó szerény,megértő,türelmes,nyugis,segítőkész,hűséges embereket szeretem!

2015. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a magabiztos, erős, talpraesett, öntudatos, jó humorú, segítőkész, megértő, hűséges, gondoskodó, mély érzésű férfiakat szeretem. Vagyis csak egyet.

De ennél alább soha nem is adtam volna. Nem választottam volna egy tutyimutyit csak azért, mert jó ember, de egy magabiztosat sem, ha nem becsül meg, vagy durván bánik velem.

2015. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmm... Mivel én is egy nagy dumás, akaratos, magabiztos nő vagyok, ezért vonzanak a hozzám hasonlók. :D Megfigyeltem, hogy jobban megtetszenek azok a férfiak, akik sebesen beszélnek. Csak az sem mindegy, hogy mit és hogyan. A magabiztosság, pedig erőt, hatalmat és biztonságot jelent a nők nagy részének. Szerintem ezért központi kérdés.
2015. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Jaj hagyjuk már. Ha valaki magabiztos és jó a beszélőkéje, még nem feltétlen bunkó, tuskó és buta, mint a kő egy személyben. Vannak olyan férfiak, akik értelmesek, normálisak ÉS van kiállásuk. Na ők az igazi "jó pasik", akikbe beleesnek a nők.

Ilyeneket amúgy csak olyanoktól hallottam, akiknek savanyú a szőlő és nem állnak sorban előttük a jobbnál-jobb csajok, hogy szerelmükkel ostromolják. Mert hát odamenni és kezdeményezni luxus, ahhoz gyávák és töketlenek. Akkor meg nem tudom miért csodálkozol, ha valaki nem az, odamegy és elveszi, ami kell neki. Növessz golyókat és kezdeményezz néha - persze ez még nem garancia a sikerre, de a nagydumás srácok is kapnak nem egy, nem kettő visszautasítást.

(Amúgy meg nézd meg az állatvilágot és nézz utána, mi az alfahím... az ember hiába álltatja magát, akkor is csak egyfajta állat valamilyen szinten és maradtak ilyen ösztön-dolgok.)

2015. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!