Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez így, mit csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így, mit csinálok rosszul, vagy tényleg csak a bunkók kellenek a csajoknak?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista srác vagyok, elég jól kereső szakot végzek, és helyes vagyok.

Mégsincs barátnőm senkim


Ismerőseim között meg több olyan, enyhén szólva is "csúf", csóró srác van akinek olyan bomba női vannak amilyenről én álmodni se merek, igaz ők kocsmázós, tuningolt tragacsokkal driftelő "menő" gyerekek.


Mégis többek mint én, miért lányok mit láttok ezekben a fiúkban?


2015. jún. 10. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi, én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ezek a nők se lehetnek valami "nagy számok", ha ilyen pasikkal összejönnek, meg nyilván nem is lennének hozzám valók ezek szerint.
2015. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

En is az olyan fiukhoz vonzodtam de minden egyes nap amit rajuk pazaroltam..idopocsekolas volt.

nagyra tartom az olyan tipusu ferfiakat mint te :)

2015. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

a "csúf"-ot is szépnek lehet látni, lazábbak azok a csávók

te meg túl komoly vagy és okoskodó, unalmas N

2015. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ezt miből szűrted le hogy nem vagyok laza? olyan laza vagyok mint rapperen a gatya


#2 mire érted hogy ilyen típushoz vonzódtál? direkt olyan srácokat kerestél akik bunkók?

2015. jún. 10. 19:37
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
pl abból hogy egy beképzelt majom az egyetemisták többsége
2015. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi az általánosítást :)
2015. jún. 10. 19:57
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Szívesen
2015. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Erről már csomó kérdés született, de mindegy :) Nem lehet rá mit mondani, mindenkinek más stílus jön be. Neked értelemszerűen nem az örökké bulikban duhajkodó csajokat kell keresnek, hanem pl a könyvtárban kuksolókat :D Igen ez elég sarkított pl volt, de a lényege ez. Nehezen hiszem el, hogy egy szótlan, nem társaság közepe könyvmoly leányzó egy driftelős, nonstop kocsmázós pasival fog leállni, hacsak nem skrizofén :)) Tudod zsák a foltját. Egyetemre jársz, ne mondd nekem hogy nincs ilyen lány, mert felsőoktatásban azért elég nagy a kínálat úgymond, főleg ha valami nagyobb városban tanulsz. Én is jártam fősulira tudom hogy megy ez, azért ott is vannak "kasztok" buliarcok, kis csapatban lazulósok, otthonülősök, stb stb...
2015. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy jól nézel ki és sok pénzed lesz. Ez szuper. De önmagában nem sokat mond el rólad.
2015. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja amúgy tényleg nem sokat tudtunk meg rólad
2015. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!