Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hét év a nő javára sok?

Figyelt kérdés
25F-32N

2015. jún. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az számít, hogy szeretitek-e egymást.
2015. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak a kort nézzük köztem és párom közt 10 év van, 3 év és 4 hónapja együtt, 22 hónapja együtt élünk. De nem ez számít, ha jól kijöttök és nem futamodtak meg a problémák elől, tudtok kompromisszumot kötni és tenni is a kapcsolatért működhet. Szerintem hozzáállás kérdése.

Nem sok. Csak rajtatok áll, hogy mit hoztok ki belőle.

37N

2015. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
most még nem. majd 40 fölött, amikor a nő elkezd látványosan öregedni, a férfi meg még mindig fiatal, mint a hegylakóban, akkor lesz sok
2015. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A párom és köztem 5 év van, most már "kicsit gond" nekem amikor én 38 vagyok, ő meg 43 és bennem még sokkal több a tűz és szenvedély férfi létemre. Azért nagy gondok nincsenek, csak keveslem kicsit már a szexet. Egyébként ha szeretitek egymást és megtanultok egy kapcsolatban lemondani és alkalmazkodni akkor működhet.
2015. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-nak: sose értem ezt a "40 fölött a nő öregedni kezd" mondatokat... A nő karban fogja tartani magát, a férfi pedig nem, mert ő még nagggggyon fiatal...


4-nek: biztos megvan az oka, ha a párod kevésbé "fitt", menjetek kirándulni, hadd viruljon ő is!

2015. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!