Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nőnél lehet esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nőnél lehet esélye egy magamfajta férfinak?

Figyelt kérdés

aki most éppen tetszik és szeretném megismerni, neki eddig 2 barátja volt, de évente többször vitték őt 2-3x tengerpartra nyaralni meg pihenni, meg év közben is sokszor vitték el külföldre, megvettek neki minden drága ruhát holmit amit szeretett volna, természetesen 10 milliós vadonatúj autókkal furikázták őt.


Most egy pékségben dolgozik eladóként, de nem tudom én aki havi 160-at keres és egy 2 milliós accord-al járok az vajon elég e, vagy az ilyet felejtsem el teljesen?


2015. jún. 10. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az aki ilyen szintet képes otthagyni és a nulláról felépítenie magát újra, annak szerintem lényegtelen hogy a másik embernek mije van.
2015. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg megszokta hogy mindent megkap egy kapcsolatban,és e szerint állította fel a mércéjét.
2015. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2 Tévedsz, mert az olyan akiről ezt te irod, az képtelen a nulláról indulni.És sosem megy neki. Az képtelen otthagyni a jólétet, és beállni eladónak. És sosem fog. Inkább egy öreg pasi mellett megöregszik, de nem lép ki a jólétből.
2015. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

nehogy már egy pékségben dolgozó eladó,elvárja a 10 milliós kocsit,nevetséges szánalmas...


Egyébként szomorú hogy van aki ennyit költ egy nőre :D főleg egy szegényre....


"év közben is sokszor vitték el külföldre"

ennek azért járj utánna :D lehet oda nem nyaralni meg eladónak vitték ki


én eltudom képzelni....nem ritka.

2015. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha nincs elszállva magától, nem derogált elmenni dolgozni, szerintem normális csaj, és örülni fog ha megbecsülöd, ha nincs is cukrászdád bécsben
2015. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

*Egyébként szomorú hogy van aki ennyit költ egy nőre :D főleg egy szegényre....


Az Isten mentsen meg tőled minden embert.

2015. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hidd csak el, ha már így beleszokott a jólétbe, nem fogja beérni egy nettó 160-as gyári melóssal. Szerintem ne ringasd magad illúziókba, lassan kezdd el szépen leépíteni az ismerkedést, mielőtt belelovagolnád magad, s utána meg abba betegednél bele.
2015. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jól érzed haver, esélytelen. Konkrétan jártam ebben a cipőben. Azt kell tudni, hogy a nyaralásokon, meg a nagy lóvén túl, ezeknek a nőknek a többségét szarba veszik a pasijaik. Ezért hallani fogod tőle hogy 'á a pénz nem számit, csak a szerelem éssatöbbi' .

Képzeld, nekem egy ilyen csaj hetekig szerelmesleveleket irogatott.Az eredmény: mielőtt bármi lett volna, összejött egy miller vendéglőtulajdonos férfival. Egyik napról a másikra.

Szóval ha jót akarsz, hagyd a fenébe.

2015. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
akkor mit mondjon egy 80 nettós Tesco árufeltöltő?
2015. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Bence_ ***** válasza:

Mi lenne ha ezt tőle kérdeznéd meg?

Ekkor legalább rá figyelnél a saját félelmeid helyett.

2015. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!