Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt írnám, hogy vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt írnám, hogy vonzónak tartom, ha egy női test nem tökéletes, azt elhinnék a nők?

Figyelt kérdés

Nos elsősorban bőrhibákra, a striákra és a narancsbőrre gondolok.


Őszintén szólva amikor meglátok egy csinos lányt rövidnadrágban és látszik, h kicsit narancsbőrösek a combjai, az engem állatira be tud indítani. Nem tudom miért van ez, de sokkal izgatóbbnak tartom a tökéletlenséget, mint a tökéletest. Amíg mások fújognak, h egy nőnek ragyásak a combjai, engem meg inkább izgatni szokott. A striáktól azoktól a pici vonalaktól derék- és csípőtájékon meg teljesen bevadulok.


Sosem voltak topmodell barátnőim, 26 éves létemre eddig 2 komolyabb kapcsolatom volt, 2 futókalandom, és 5 alkalmim. Kivétel nélkül mind csinosan öltözött nők voltak átlagostól talán egy kicsivel jobb testalkattal (de közel sem olyan tökéletessel, mint amik az újságokban láthatóak), és mind jellegzetes testi egyediséggel rendelkeztek. Sosem jelentettek számomra problémát a nők testi kisebb/nagyobb hibái. A kapcsolatainkban a nők viszont igen magas prioritással rendelkező problémát csináltak a saját testi hibáikból. Folyton azt feltételezték rólam, hogy elégedetlen vagyok velük, és h külsőre sokkal jobb nőt érdemelnék náluk. Engem egyáltalán nem zavartak sose ezek a hibák.


Miért nem tudják elhinni a lányok/nők, hogy ha képesek önmagukat megkedveltetni ismerkedés alatt velünk, akkor teljesen mindegy nekünk, ha narancsbőrösek, ha kicsit lóg a mellük, ha nagyobb vagy laposabb a fenekük stb? Ennek már nincs jelentősége!!


2015. jún. 11. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudnám elhinni, ha a srác olyat mondana, hogy bejön neki a narancsbőröm, viszont eléggé rosszul esne.

Értem, mire gondolsz, de tuti nem tudnám elfogadni, hogy komolyan mondod.

2015. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elhiszem.Aki meg nem,az így járt :)
2015. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A TE szemedben nincs jelentősége. Te is leírtad: "Amíg mások fújognak..".

Amellett, hogy folyton azt sulykolja belénk minden és mindenki, ha nem vagy tökéletes, akkor nem vagy sem kívánatos, sőt, még nőnek nevezhető sem, azért valóban van szemünk, az említett hibák esztétikailag tényleg nem a legelőnyösebbek. Lehet, hogy te erre gerjedsz, sokan meg a manikűrözött lábakra vagy a kakára. A legtöbbeknek van egy ilyen "dolga". Az nem jelenti, hogy másokra is ugyanígy igaz.

2015. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hú, hát én ezt annyira nem tudom lányként elhinni, hogy szerintem ez csak vicc. A pattanások mitől lehetnek vonzóak? a narancsbőr még elmegy, jól van, de a PATTANÁSOK??? ne viccelj már!
2015. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor én tökéletes lennék neked :D Megfelelek az összes kritériumnak!!!
2015. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én annyit hiszek el, hogy egy srác a hibáival együtt szereti a lányt. nekem is kicsit narancsbőrös a combom, és vannak pattanásokból megmaradt sebhelyek rajta. a barátom elfogad és így szeret, de nyilvánvaló, hogy esztétikailag a többségnek nem túl guszta, nyilván neki sem.

az, hogy neked tetszik, az egy dolog, de a nők és a férfiak többsége is taszítónak találja ezeket a dolgokat. ízlések és pofonok :)

2015. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!