Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem is akar semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem is akar semmi komolyat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár hónapja volt egy egyéjszakás kalandom... Ő ezalatt a pár hónap alatt is keresett, mondta mennyire tetszem neki, érdeklődött a hogylétem felől stb. Majdnem egy hete találkoztunk, de csak átmentem hozzá. Sokat beszélgettünk és jó sokat szexeltünk, baromi jó volt. Jól éreztük magunkat, kérdeztem, hogy akar-e még találkozni, azt mondta igen. Másnap is beszéltünk, kifejtette, hogy mennyire szépnek tart és nagyon jól érezte magát velem, reméli nekem is jó volt stb. Legutoljára én írtam neki 2 napja, akkor azt mondta majd ír, ha lesz ideje és találkozhatunk, de nagyon be van táblázva...(egyetemre jár és dolgozik) Azóta nem írt. Ha komolyan venne, akkor azért kéne törnie kéne magát, hogy tudjunk találkozni, nem? Őszinte srácnak tűnt, mindig megmondta a véleményét, (igaz nincs túl sok önbizalma) és amig pár hónapig nm találkoztunk, akkor sem mondott le rólam. Most meg, hogy kezd bennem valami alakulni, egyre jobban szimpatizálok vele, megkedveltem,most meg nekem nem úgy tűnik, mint aki annyira meg akar ismerni.


Szerintetek ? Lehet túlreagálom és tényleg csak annyi, hogy sok a dolga?


2015. jún. 11. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk.
2015. jún. 11. 16:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb dugtok, ezt beszéljétek meg!
2015. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a terv, de nem akarok a rászállni ezzel, mert a pasik hajlamosan ilyenkor sarokbaszorítva érezni magukat és azt mondják, amit a csaj hallani akar, nem pedig azt, amit gondolnak. És ha kapok egy olyan választ, hogy igen szeretne tőlem többet, aztán meg ugyanez lesz, akkor az elgé szar.
2015. jún. 11. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mond neki, hogy őszintén beszéljen erről. Mit szeretne?
2015. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!