Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a pártalálás sikeressége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pártalálás sikeressége csupán azon múlna, hogy minden férfinak életvidámnak kéne lennie, akkor vajon miért nem akar minden férfi életvidám lenni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nem ilyen egyszerű a dolog, ahogy az élet sem.
2015. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Mert egyszerűbb a világra mutogatni, hogy az a hibás, mint változtatni magunkon.

(egyébként sok férfi azon sír, hogy a nők felszínesek, mikor nekik csak a "jó csajok", a 10/minimum 7-esek kellenének, a többit meg észre sem veszik).

2015. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
bár olyan egyszerű lenne a csajozás amit a nők állítanak (hazudnak) hogy nem a külső a fontos legyen karakán sportos jól öltözött jó humoru a férfi ennyi elég! jah persze azért van olyan sok magányos férfi...
2015. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem csak ezen múlik, de személyes tapasztalatom és véleményem az, hogy nem ártana törekedni rá. 10 randiból 8-on tuti a sirámokat hallgattam, hogy ki-hogyan szúrt ki vele, és mennyire szegéééény őőőő, a másik kettőn meg kb. azt, hogy "bárcsak valaki elfogadná úgy, ahogy van"... jah, és ha esetleg tenne érte? Változna? De hát azt nem, mert csak idióta kér/vár némi kompromisszumot és változást, ő úgy jó ahogy van.


Szóval ezerből egyet megtaláltam, aki tud nevetni és egészséges önbizalma van, a többi pedig továbbra is kering, mint gólyafos a levegőben, és ugyanazt a lemezt játsza minden randin.

2015. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Ezt kérdezd meg azoktól a pozitív gondolkodású, komolyabb életcélokkal rendelkező, derűlátó, életvidám srácoktól, akiknek évek óta nem akar összejönni egy barátnő sem.
2015. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Kellehür úr ! ott a pont! hiába hazudoznak mi kell a nőknek úgy is az alfahímmel lépnek le aki kidobja és utána sír hogy nincs normális pasi! aztán 2 nap múlva megint kezdődik minden elöről
2015. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert ti ketten kicsattantok a vidámságtól és életkedvtől, és ezt egyetlen lelketlen nő sem veszi észre, mi? :DDDD Komolyan megszakadok! Ezen az alfa hím szövegen pláne! :D Egyszer jártam 12 napot egy alfahímmel, aztán többet soha. Nem egy pasim volt életemben, de az ilyen nagy megmondók szóba sem jöhettek, mint ti. Másokat okolni persze... önkritika kéne elsősorban!
2015. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Millió meg egy dolgon múlik, plusz szerencse.

Egyébként meg ugyan ki az, aki nem akar életvidám lenni?

2015. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
képzeld igen! jól öltözködöm dolgozom vannak tervei vann humorom nem vagyok csúnya átlagos srác vagyok még se kellek a mai nőknek mert el van szállva az agyuk! mit itélsz meg nem is ismersz?!
2015. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
#7: Nem rólam volt szó, még mielőtt abba a téveszmébe esnél, hogy népszerűsíteném magam.
2015. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!