Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért találnak a szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak a szép lányok nehezebben párt?

Figyelt kérdés

Mikor randizni voltam párszor megesett már, hogy észrevettem nem is figyel rám a srác csak úgy néz ki a fejéből.. pedig nem beszéltem mindenféle hülyeségről nem untattam. Szépnek tartom magam de azért pl nincsenek hatalmas melleim mégis csak ülnek és vigyorognak..Másnap pedig egyből írnak, hogy nem járunk? De alig ismernek még úgy hogy?

Ti mit gondoltok erről? Köszönök minden vélemény.



2015. jún. 11. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Elkeseredettek, sekélyesek, és minden, csak luk legyen.
2015. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon szép ismerősöm. Nem mondom, hogy mindegyik szép lány ilyen, de ő pl eszméletlenül válogatós. Többször voltam vele bulizni, rengeteg srác leszólítja, de ő minden kikosarazza anélkül, hogy egy esélyt adna nekik, mert nem néznek ki tökéletesen. Csak ül a babérjain és válogat. Nem is volt még soha senkije.

Én meg csúnya lány vagyok, nem tehetem meg, hogy várom a sültgalambot, hanem nekem kell tenni azért, hogy barátom legyen annak ellenére, hogy én mindenkinek adok esélyt, mert szerintem sokkal fontosabb a belső, mint az, hogy valaki milyen arccal született. Volt is már barátom, nem is egy annak ellenére, hogy amellett a szép lány mellett a férfiak észre sem vesznek.

2015. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem értem az összefüggést :D megdugnának ott van mit akarsz? a személyiséged nem jön be nekik,de szexben nem is az dominál :D
2015. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
TE esetleg nehezen találsz párt. Én is szépnek tartom magam, de soha ilyen problémám nem volt. Könnyen találtam mindig párt, és az mindig normális volt. Szerintem itt nem a külsőddel lesz a probléma...
2015. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor találnak nehezebben párt, ha olyan kötözködősek és válogatósak, mint te.
2015. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaja utolsónak igaza van! + csak akkor találnak nehezen ha nem is akarnak igazán
2015. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Véleményem szerint nem léteznek szép és csúnya nők. Mindenkinek tök másvalaki szép. Szerintem aki erre rájön, sok mindent át tud értékelni.
2015. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!