Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán értettem, hogy mi történik velem, de mostanában kezdek megvilágosodni. Rájöttem, nekem nincs szükségem komoly kapcsolatra...nekem csak egy srác kell, aki rajong értem. S valahogy erre sem vágyom túlzottan. Tehát csak normális keretek között.Visszajelzés kell a másik nemtől és semmi több. Ez vajon fog változni ? Persze részben fejben dől el, de úgy érzem vmi más áll a háttérben, mert minden ami az ismerkedési szokásaimhoz tartozik ezt támasztja alá. Ha valaki komolyabbra veszi a dolgot, akkor menekülök. Ha randizni akar, akkor lebeszélem magam az egészről. Nincs kedvem hozzá, sőt már a sráchoz sem. Ha bókol, akkor régebben rögtön hárítottam, manapság már jobban tudom kezelni, de még mindig ,ha vki komolyan gondolja , akkor az agyam blokkolja az infót és elpoénkodom az egészet. Természetesen nincs olyan srác, aki ezt sokáig bírná( kivéve egy közeli barátomat ,aki 4 évig volt szerelmes belém) ,úgyhogy hamar lelépnek. Na és itt van a gond, mert ekkor kezdenek érdekelni !:D Már kapálózom..és miért? Hiszen nem is érdekelt... csak a figyelemre vágyom továbbra is. Most talán rossz önképet állítottam fel, az jöhet le az egészből ,hogy mindenkivel flörtölök és élvezem a helyzetet. De nem, nem igazán . Tulajdonképpen nem szoktam flörtölni, azzal aki nem tetszik és bulikban is inkább elhajtom a pasikat. Még a randizással kapcsolatban annyit ,hogy egyet sem éreztem jónak, vagy igazinak. Vagyis volt egy kivétel ... a haverommal ,aki négy évig volt szerelmes belém, csináltunk programokat . A legutóbbi alkalommal olyan felszabadult voltam vele és jól éreztem magam, hogy arra gondoltam : ez egy tökéletes randi lehetne... de ugye az nem randi volt és lehet h pont ezért ? Végül is végre nem kellett megfelelnem senkinek, csak magamat adnom . Teljesen lazán és természetesen történt minden. Totálisan az ellentéte annak, mint amit átélek egy- egy ismerkedésnél. Egyrészt jólesett ezeket leírnom. Másrészt érdekelne , hogy van olyan ember , aki még így érez /érzett ? Mi lett vele ? Örök magányra lennék ítélve ? Vagy milyen irányba kellene változnom és hogyan ?(okok,az irány megvan a megvalósítása nehézkes:D) Úgy érzem , hogy egy helyben toporgok.

20/L



2015. jún. 14. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert én teljesen másként kezelem az emberi kapcsolataimat.
2015. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aki barátként közeledik, azzal én is normális vagyok. Ott van a gond, ha többet akar.
2015. jún. 14. 00:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kötődési problémának hívják az ilyesmit. Pszichológus nagyon jól tudja kezelni.
2015. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam ilyen komoly vizekre evezni ,de valószínűleg csak tőle tudhatom meg, hogy ez mitől alakult ki . :/
2015. jún. 14. 00:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, de én nem szeretem, ha rajonganak értem, viszont én is nehezen kötődöm. Amúgy hajtsd is el az ilyen pasikat! Én is sokáig próbálkoztam, hogy esetleg, tánha működne, de nem! Nekik sem jó, hogy nem kapnak meg, neked sem, hogy hülyíted őket.

Szerintem nincs veled gond, nem szerettél még bele senkibe, ennyi. Ha ez valamilyen úton módon megtörténik, annál(!) a pasinál nem fog majd zavarni, ha kimutatja az érzelmeit. Az eddigiek meg hidd el, nem neked valók... ha vonzalom nincs, semmi nincs... nem kell, hogy magadat hibáztasd.

Én erre 21 év alatt jöttem rá. :) Igaz, nekem kellett az is, hogy legyen olyan pasim, akihez nagyon vonzódtam. És akkor jöttem rá, hogy nem nekem kell fájó kompromisszumokat kötni, hanem keresni azt, aki valóban megfelel. :)

Úgyhogy nyugi, én szurkolok!

2015. jún. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm!:3 Most tényleg megnyugodtam :). Már csak az igazit kell megkeresnem , ami úgy érzem , mivel eleve így vágok bele kissé nehézkes lesz ,de te is megtaláltad ^^. Még együtt vagytok ? Vele minden könnyen ment ?
2015. jún. 14. 00:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt erre a kérdésre nem lehet biztos választ adni, ezért csak megpróbálok most együttgondolkodni veled:

lehetséges, hogy jelenleg tudat alatt olyan időszakot élsz meg, amikor csak laza nemi viszonyokra vágysz? Vagy eleve aszexuális vagy? Vagy vágysz pl a szexre, de hárítod?


Egyébként meg csak egy ponton hasonlít hozzád az alaptermészetem, a leírásod alapján:

az, hogy nem spirázom túl a nemi kérdést, legalábbis felnőttként ez jellemez engem, tehát annyiból oké vagy szerintem, hogy nem kell véresen komolyan kitűzni randit.


Nem vagyok én se egy csapongó alkat ,ezt hozzáteszem. Sőt, épp az ellentéte.


(Persze ha valakivel spontán úgy alakul számodra, hogy kezd komolyodni a dolog, miközben -tegyük fel- nyitott lettél erre, akkor már dönteni kell határozottan, hogyan álltok egymáshoz: párként ,vagy csak szexkapcsolatként.)


Az előzővel egyet értek abban, h valszeg sose voltál szerelmes. Ha az leszel a kötődésed jellege is változni fog.

2015. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MolotovPunk ***** válasza:

Érdekes,amiket leírtál,viszont annyit hozzáfűznék a dologhoz,hogy az is érdekes,ha valaki 20 éves koráig nem volt szerelmes soha...

Ott előfordulhat,hogy (talán) van aszexuális hajlam.

Azért gondolom így,mert azért az emberek többsége 20 éves koráig legalább egyszer volt már életében szerelmes.

(Viszonozva,vagy viszonzatlanul,de átesett rajta.)


Persze ettől függetlenül gondolom megtalálod majd az igazit te is egyszer.

2015. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem mondom ,h nincsen az alapszükségleteim között a szex is ,de már csak kapcsolatban tudom elképzelni. Barátság extrákkal kapcsba nem mennék bele. Nincs is olyan fiú barátom ,akit szeretnék ilyen módon feláldozni.

Szerelmes még tényleg nem voltam. Maximum olyan tulajdonságokat láttam bele a másikba, amikkel nem is rendelkezett és az is csak egy fellángolás erejéig volt elég. A vonzalom viszont megvan általában. Elég sok emberhez tudok vonzódni,de csak addig amíg nem ismerem meg jobban . Valószínűleg tényleg csak nem találtam meg a megfelelő embert.

Csak igen...itt van az ,hogy 20 éves vagyok és még nem volt senki komolyabb. Egyrészt tudom ,hogy most lehetne a legjobban ismerkedni. Másrészt pont ezért nem akarom magamat senkivel lekötni. Nem szeretném,hogy pár évig vmilyen buborékban éljek és amikor vége van ,akkor úgy érezzem ,hogy mindenről lemaradtam,hogy nem érte meg.

2015. jún. 14. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Vonzalom terén nagyon könnyen és gyorsan történt minden az illető pasival. :-) De aztán pár hónap múlva rájöttünk, hogy ez kapcsolatként nem működik köztünk, mások voltak a céljaink, stb., nemrég mondtuk ki, hogy vége. Viszont ma is nagyon jó érzés, hogy ennyire vonzódhattam valakihez, és hiába lett vége, nem bánom, hogy megtörtént, mert adott egy kis önbizalmat nekem, hogy vonzó vagyok olyan ember számára is, aki nekem is nagyon bejön. De igazából már az előtte levő kapcsolatomból is nagyon sokat kaptam, ami segített nekem, hogy ne akarjam mindig alább adni, és olyannal megelégedni, ami nekem egyáltalán nem kell.

Hát az meg, hogy néhány kapcsolat halálra van ítélve, szomorú... de hát benne van a pakliban sajnos. De én bízom benne, hogy lesz egy igazi, akivel működik... és nem bánkódok amiatt, hogy volt, ami nem, legalább gyűjtöttem kis tapasztalatot, éltem.

20 évesen nem vagy még elkésve... ki előbb, ki később. Aggódnod nem kell, hiszen a leírásod alapján vonzó lehesz. De szerintem ne alkudj meg, viszont légy nyitott továbbra is, és közhely bár, de van benne igazság: lehet, akkor jön, amikor nem is számítasz rá! ;)

2015. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!