Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több napig beszélgettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több napig beszélgettem egy nővel a facen. De most már nem válaszol semmire. A munkahelyen ha észre vesz akkor mindig néz. Mit kéne tennem? Oda menni nem merek.26f

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Odamenni. Szerinted normális ember akar napokig a facebookon csetelni valakivel, aki lehet, hogy élőben mégse tetszik neki?
2015. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Oda menni nem merek.26f"


Hülye vagy vagy mi? Miért válaszolna, ha személyes kontaktra is lehetőség lenne, de te alkalmatlan vagy rá? Nem is nagyon értem tulajdonképpen...Szóval merjél. De ne azzal kezd, hogy "nem válaszoltál a fészbukkon"

2015. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Ezt a fészbuk sz_rságot felejtsétek már el.

Ha pedig tényleg bejön neked a lány,menj oda hozzá...

2015. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem már késő!Nem is tudom hirtelen ott mit kéne mondanom neki.
2015. jún. 16. 06:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ember... ha már beszélgettél vele neten, akkor mitől félsz??? Azért nem válaszol már, mert arra vár, hogy élőben is beszélj vele - már ha jól elvoltatok a neten persze.

A lényeg, hogy odamész, köszönsz és megkérdezed, hogy hogy van. Kész.

Onnantól kezdve nem lesz probléma. Elvileg :)

2015. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!