Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehettem, hogy ezt érdemlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehettem, hogy ezt érdemlem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, soha nem volt barátnőm, és szégyen nem szégyen ennyi idős létemre nem voltam bővel... De hagyján, még a csók témakör is hellyel közzel van meg, egy szerető ölelést meg tudnék számolni egy kezemen hányszor kaptam :(

Ennyire rossz ember vagyok hogy nekem ezek nem járnak ? Egyszerűen üres az életem, és ez az űr egyre csak nagyobb :(

Kell valaki, akivel megoszthatom a dolgokat, valaki aki szeret, én is szerethetem, ez olyan nagy kérés? (jó nyálasra sikerült, de akkor is pont így érzem, aki nem élte át ezt, az nem tudhatja... s itt most nem arról beszélek, hogy már jó két hete nem dugott... )


Nem én vagyok a szőke herceg, de rondának se mondom magam. Filléres gondjaim sincsenek, hogy jaj nem tudok meghívni egy valamire egy lányt (egyáltalán nem dicsekvésképpen, de azért a jelenlévők nagy részénél biztos többet keresek, az én diplomám nem csak dísznek van)


Egyszerűen nem vagyok boldog :( Mindig csak a visszautasítások ... mert nincs túl az előző barátján, mert nem vagyok elég keresztény, mert nincs ideje, vagy legyünk barátok... miért nem akar engem valaki magamért, azért mert én kellek neki?


2015. jún. 18. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Siránkozol. Ez elég szánalmas. Szerinted így majd valaki megsajnál és ír hogy: "én szeretnélek igen!" Ezt várod?
2015. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Ez a rész amúgy a legjobb: "de azért a jelenlévők nagy részénél biztos többet keresek, az én diplomám nem csak dísznek van" Szarok rá ha többet keresel mint én...akkor is csak egy lúzer maradsz!
2015. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

Írj privit cica!

8L

2015. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Miből gondolod, hogy egyedi dolog ez, nagyon gyakori ez a magány, egyedüllét. Persze aki nem akar társat az más, de én arról írok, akik akarnak. Én sem tudok kapcsolatot létesíteni, pedig alapjában nem nézek ki rosszul és jó fejnek tartanak.

Ez a sors sokaknál így van, ez olyan mint aki akar gyereket, de sehogy nem jön össze. Az életben sok igazságtalanság van.

2015. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Talán csak kevés nővel próbálkoztál. Ha sokkal, akkor kérdezd meg a nőismerőseidet, akik jól ismernek, hogy mi lehet nálad a probléma.
2015. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt hogy mennyit keresek, nem azért írtam hogy dicsekedjek vele, simán csak azért, hogy nem nyavalygok azon, hogy a gazdagok így meg úgy... mert ez hülyeség, sőt a izmos emberkéket se szidom...
2015. jún. 18. 23:05
 7/17 Beviz Elek ***** válasza:
39%
Gondolom nem véletlen. Talán a stílusoddal/viselkedéseddel/kisugárzásoddal van a baj.
2015. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3-as, örülök, hogy vicces kedvedben vagy, de én olyan csapnivaló helyzetben vagyok, rosszabban mint a kérdező, hogy már azon is elgondolkodnék, hogy írjak-e neki. Nekem már úgyis mindegy. Na jó, azért ennyi idősnek nem, de egypár évvel idősebbnek igen!
2015. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 eper-répa-barack ***** válasza:
56%

Az ilyen elrejtett "nem dicsekvés de,..", "csak mondom,hogy.."..ezeket hagyd el.Nem kell.

Lehet a kisugárzásod,a gondolkodásmódod ami miatt inkább féket nyomnak.

2015. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Nekem kifejezetten unszimpatikus vagy a kérdésed és kommented alapján. Egyrészt az anyagi dolgok hangoztatása zavar, inkább éhezek valakivel, mintsem a pénz számítson. Másrészt sajnáltatod magad. Sok nőnek nem jön be egyik sem.
2015. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!