Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én miért nem tudok úgy élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tudok úgy élni?

Figyelt kérdés

Sosem jöttem be a lányoknak. Pár éve, hogy lett egy jó munkám és ugrásszerűen javultak az anyagi körülményeim érezhetően nőttek az esélyeim.


És most ez vicces vagy szomorú, döntsétek el ti: azt hinnék a kívülállók, hogy műmelles, szilikon szájú, műkörmös topcsajoknak jövök be, akiktől nem is lehetne mást várni, minthogy az egzisztenciám imponál nekik.

De ki kell ábrándítsalak benneteket. Teljesen átlagos lányokról van szó. Nem éppen csinosak, vagy helyesek. Amivel önmagában nem is lenne gond, mert nekem bejönnének. Csak az a helyzet, hogy én se vagyok ronda.


És nagyon bánt a szitu, nem könnyű feldolgozni, hogy nem tudok kapcsolatot kialakítani. Mindig bennem ég, hogy középiskola, egyetem és gyakorlat alatt nem jöttem be a nőknek. Pedig próbálkoztam!

Ja és azt ugye mondanom sem kell, hogy ezek a lányok, akik most esélyt adnának, messze kevesebbet keresnek tőlem egészen "véletlenül".


Van pár haverom, akik hasonló cipőben járnak, azzal a különbséggel, hogy ők tudnak így párkapcsolatban élni. Oké van közülük olyan, aki épp ezért sose szeretne házasodni, meg elköteleződni.


Csak rosszul esik, hogy komoly kapcsolatot szerettem volna, de egyszerűen nincs senki, aki önmagamért szeretne.


Nevezzetek betegnek vagy parasztnak, de a legutóbbi ilyen alkalomnál azt mondtam a lánynak, hogy a kocsi a szüleimé, és 4 haverommal béreljük a lakást. Érdekes módon eltűnt utána a lány. Ez világított rá sok mindenre.


2015. jún. 19. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lesz majd aki önmagadért szeret és nem a pénzedért. Mikor összejöttem a párommal, akkor fogalmam nem volt róla, hogy mennyit keres. Kb. fél év után derült ki, hogy qrva sokat.. Valószínű soha nem fogok annyit keresni, mint ő, pedig olyan szakmám van, amiben magasra lehet jutni, de egyszerűen ő annyira jó szakember, és úgy kapkodnak utána 28 évesen, hogy a nyomába sem fogok érni, pláne ha majd jön a gyerek.


És persze, nem bánom, hogy tudunk tervezni, utazgatni, tudunk gyűjtögetni, lakást, kocsit venni (amibe persze én is beleteszek), de mindezt egyáltalán nem tudtam, mikor összejöttünk.


Előttem persze akadtak neki csajok, akik szintén így voltak, mint amiket most te mesélsz, de nem mindenki ilyen. Lesz majd aki önmagadért szeret.

2015. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát 27 évesen nehéz elhinni. Eddig is rendszeresen ismerkedtem, mégsem találtam. Pedig ahogy leírtam, nem tip-top csajokkal ismerkedtem soha sem. És én se nézek ki olyan rosszul...
2015. jún. 19. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ezt csak te látod bele az önbecsülési problémáid miatt.

Lassan két diplomás leszek, dolgozom. Nevetséges fizetésért beálltam rabszolgának egy céghez, csak hogy tapasztalatot szerezhessek és még összetehetem a két kezem, hogy legalább annyit kapok suli mellett, amennyit... Megküzdöttem azért amim van és meg is fogok. Szerintem természetes, hogy hozzám hasonló, törekvő embert keresek, aki nem elégszik meg a havi minimálbérével és mindent megtesz azért, hogy több legyen, jobb legyen a munkájában. Ambiciózus ember való mellém, mert én is az vagyok.

A párom nem diplomásként dolgozik és jelen pillanat majdnem a tripláját keresi annak, amit én, mellette folyamatosan továbbképzi magát. Én pályakezdő vagyok, ő 5 éve mássza a létrát ezért. Akkor én most egy vérszívó köcsög lennék és tutira csak a pénzére megyek, mert átlagos csajként, marha nevetséges fizetéssel vele vagyok? Sőt... amikor összejöttünk még nem is dolgoztam annyi dolgom volt az egyetemmel. Akkor mekkora köcsög lehettem...

2015. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem amiatt vagy köcsög. Hanem a stílusod miatt.


És ez rosszabb, mert jobb munkát könnyebben talál az ember, ha törekszik. De a stílust nem tudja ilyen könnyen maga mögött hagyni.

2015. jún. 19. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencséd. A nőkkel is meg kell küzdeni ugyanúgy, mint mindennel az életben. Sajnos rossz világot élünk, a nagy többség pénzközpontú gondolkodású. Bár milyen is lehetne a gondolkodásuk amikor az egész emberi világ egy pénzközpontú hely? Egyébként ismerős a szindróma. Több ilyen átlagos szürke nyuszi változott már át pénzéhes vámpírrá, aki csak megvezeti az embert. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy járj álruhában, mint Mátyás és ezek ki fognak peregni.
2015. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: miért mi történt, mi volt az átváltozás?
2015. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!