Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még ezen a Földön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ezen a Földön normális férfi?

Figyelt kérdés

Nem csak én futok bele folyton szánalmas pasikba, de a barátnőim, ismerőseim is... És nem, nem az izmos, gazdag bunkók tetszenek!!! Egyszerűen csak elegem van abból, hogy mindegyik srác csak kihasznál, csak szexre kellek nekik, hitegetnek, és sosem leszek elég jó egyiknek sem, mert úgyis megcsalnak...


Van itt még olyan, aki már nem is akar kapcsolatot?


2015. jún. 22. 21:39
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
42%

Segítek fordítani: "szánalmas pasikba" = Olyan férfi aki nem néz ki jó, nem sikeres, nem tehetős, nem egy narcisztikus állat.


Van.

2015. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
38%
néz körbe a barátparkolóban gondolom raktál oda pár srácot! ne csak a vezérhímeket lássátok meg!
2015. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
31%
#2 "ne csak a vezérhímeket lássátok meg" Sajnos arra képtelenek. Minden más férfi a barátparkoló fogságába kerül.
2015. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
92%

Létezik.

És igen van aki még kapcsolatot akar a sokadik próbálkozás után is.


Szerintem nem érdemes feladni, próbálni kell tanulni még a rossz kapcsolatokból is.

2015. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
57%

Ott hibáztad el az egészet, hogy nagyon finom pacalpörköltet készítettél el. Brit tudósok bebizonyították hogy a férfiakban megtalálható a rendkívül szenzitív pacaltpörkölt receptor. Ha ez aktiválódik, akkor alapból megérzi a férfi, hogy te egy rendes, házias asszonyállat vagy, viszont nekik a retkes ribik a zsánerei. Legyél inkább bunkó, csúnya lány.


20/csúnya lány

2015. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, tetszenek a félénk srácok. :) De ők is ilyenek voltak eddig velem...
2015. jún. 22. 21:43
 7/48 anonim ***** válasza:
69%

Igen, léteznek. NE hisztizz. Ugyanezt tudom mondani a pasiknak is, akik a nők miatt siránkoznak.


25N

2015. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
81%

Én is eléggé belefáradtam a dolgokba, de azért nem adtam fel a reményt, hogy egyszer majd találjak egy normális lányt.


A kérdésre pedig, igen létezik ha itt nem is, valahol tutira..

2015. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
50%
ma 21:42 igazad van! ezért már nem is ismerkedek nagyon minek? barátkozni ott vannak a férfiak! nincs kedvem azt hallgatni hogy a pasim mekkora 1 paraszt!
2015. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
16%
#8 Mi nem hisztizünk, csak tényeket állapítunk meg: a nőknek csak a külső és a pénz számít.
2015. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!