Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt elmondanom a kiszemelt lánynak?

Figyelt kérdés

Valójában attól tartok, hogy ha nem mondom el akkor biztosan a fülébe jut majd mert van 3 közös ismerősünk is akik előszeretettel kipofáznak másokat.


A lényeg, hogy 8 éve amolyan házik**úrvákhoz járok mint amilyenek a beszámolok oldalon vannak, de ezek mind igényes normális szép nők voltak. havonta 2x mentem el hozzájuk de 8 év alatt végül is mindig ugyanazzal az 5 nővel voltam.


És most van lány akit szeretnék megismerni, de

1-ik probléma, hogy vajon élből elutasítana majd emiatt?

-Másik probléma, hogy ha nem mondom el úgy is kiderülne.

30/f


2015. jún. 23. 16:38
 1/4 A kérdező kommentje:
persze nyilván nem ezzel indítana
2015. jún. 23. 16:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azok a közös ismerőseid azzal töltik az egész életüket, hogy téged beszélnek ki. Egyébként el lehet neki mondani, de a helyedben nem ezzel kezdeném.
2015. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen nem ezzel kezdeném.
2015. jún. 23. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani.Ha véletlenül megtudja,akkor meg nem kell letagadni.Engem pl. nem érdekel ki kivel bújt ágyba a múltban.
2015. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!