Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki ocsmánynak tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ocsmánynak tartja magát, minden megnyilvánulásából frusztráció süt, miért várná el egy ellenkező neműtől, hogy figyelemre méltassa?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 17:03
1 2 3
 1/21 Mumusan ***** válasza:
Én sem értem.
2015. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
mert aki azta mondja magára hogy szép vagyok az egoista
2015. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Pedig jó taktika, meg is kapja az ilyen a figyelmet. Van, aki oldalakon keresztül vitatkozik a hülyeségeikkel.
2015. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Én ocsmány vagyok, legalábbis minden lány így nevezett (vagy valamilyen más szinonimával), úgyhogy nincs okom kételkedni, hiszen pozitív jelet még soha az életben nem kaptam. Tudom, hogy maximum egy kiadós hányingert tudok előidézni a női nemnél. De ez akkor is rosszul esik, hogy hiába vagyok kedves, rendes, intelligens és vicces, ha a külsőm miatt soha az életben még csak randim sem lehet.
2015. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Azokra az itteni önsajnáltatókra gondolsz, akik 2-3 oldalon keresztül rinyálnak, hogy milyen szar nekik és, ha segíteni próbálsz nekik máris a pofádba okádnak 24235 kifogást? Az ilyenek arra számítanak, hogy majd jön egy olyan Szent Ferenc, aki elviseli őket minden picsogásuk és szánalmas megnyilvánulásuk ellenére és majd úgy is szeretni fogják őket, hogy a hisztizésen kívül semmire se képesek.
2015. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%
Így is eleget foglalkoztok velünk. :D
2015. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
én nem vagyok ronda de nagyon alacsony a nőknek mint tudjuk a náluk magasabb kell mert az a férfias! így esélyem sincs párt találni max átlag alattit
2015. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Mert te most komolyan azt gondolod, hogy aki itt ezeket írja magával kapcsolatosan, az a valóságban is ugyanezt csinálja? :D Nem, nekem például nincsenek barátaim, de itt leírom néha, hogy mi a helyzet. Elküldöm a választ, lepontoznak, aztán megyek tovább a dolgomra, mintha mi se történt volna.


És hagyjuk ezt az idióta "kisugárzást". ILYEN. NEM. LÉTEZIK. Aki nem néz ki jól szomorúan, az nem fog jól kinézni vidáman se, csak annyit ér el vele, hogy összesúgnak a háta mögött, hogy "mit röhög magában ez a hülyegyerek".

2015. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%
Mert az ellenkező nemű miatt lettem ilyen, ők okozták ezt a hibát az örökös elutasítással, (már amikor még voltam olyan hülye és elhittem, ezt a külső nem minden maszlagot, és próbálkoztam barátnőt találni) tehát nekik is kell kijavítani, ennyi, ilyen egyszerű, valamit elcseszünk,azt tegyük is utána rendbe.
2015. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
"És hagyjuk ezt az idióta "kisugárzást". ILYEN. NEM. LÉTEZIK. Aki nem néz ki jól szomorúan, az nem fog jól kinézni vidáman se, csak annyit ér el vele, hogy összesúgnak a háta mögött, hogy "mit röhög magában ez a hülyegyerek"." Hát igen, kb. így van ha mosolygok, ha nem ugyanolyan ronda vagyok a nők szemébe, ennyit a kisugárzásról.
2015. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!