Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell flörtölni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell flörtölni egy lánnyal / hogy mutassam ki egy lány felé hogy tetszik nekem? Hogy beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa kérdés. Nagyon visszahúzódó srác vagyok (mindig is az voltam, aztán még rátett egy lapáttal a gyerekkorom), nagyon nehezen tudok új kapcsolatokat kialakítani, illetve a kommunikációs képességem sincs a topon. Külső egyébként megvan, magas vagyok, jóképűnek tartanak és 11 éve foglalkozom testepitessel szóval izmos is (nem vagyok bekockulva csak simán egy hobbi). Sosem volt még barátnőm, se lány barátom. Nagy ívben elkerülöm a lányokat, nem nézek rájuk, nem szólok hozzájuk, folyton bámulnak, de leginkább konditeremben... nem veszek róluk tudomást. Ha odajonnek próbálkozni valamivel akkor finoman lekoptatom, ha buliban haverral iszogatunk és odajonnek beszélgetni akkor nem szállok be a beszélgetésbe hanem elkezdek más lányokat bámulni hátulról. Igazából van bennem egy nagyon erős utálat a nők irányába (dagadt gyerek voltam, folyamatosan bántottak és megalaztak), és jól esik folyamatosan lekoptatni őket.


A lényeg hogy tisztában vagyok vele hogy ez nem egy normális gondolkodás és nyitnom kell feléjük, mert sajnos hetero vagyok és belehalok a boldogtalanságba. Hogy kezdjem el? 25 éves vagyok. Bocsi a helyesírási hibákért, telefonról írtam a kérdést.


2015. jún. 28. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbálj bekapcsolódni beszélgetésekbe.
2015. jún. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Menj el diszkóba, és tánc közbe húzd oda az álló farkadhoz utána smárold le. Nekem mindig bejött.
2015. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A nők utálata meg a magány üti egymást. Előbb le kéne magadban rendezned azt, hogy nem minden nő egyforma és a gyerekek kegyetlenek.


Aztán ha ez ez megvan, akkor jöhet a csajozás.. Ha utálsz minket, akkor esélyed nincs arra, hogy barátnőd legyen, hiszen lekoptatsz mindenkit.


Egyébként jól írták..kapcsolódj be a beszélgetésbe.

2015. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne támadásnak vedd, jó tanács. Régebben társkeresőztem, de leléptem azokról az oldalakról. Beszélgettem egy külföldi származású pasassal, aki állítása szerint itt dolgozott akkoriban Magyarországon. Törte a magyart. Rövid időn belül elkezdte szidni a magyarokat, úgy nagy általánosságban. Hát, mivel én is magyar vagyok, és semmivel nem tudtam meggyőzni, hogy ne általánosítson, berekesztettem a beszélgetést.

Képzeld magad egy ilyen helyzetbe, ahol egy olyan réteget támad a beszélgetőpartner, ahova te is tartozol. Hogy esne? Szívesen beszélgetnél vele tovább? Nem hiszem. Ugyanilyen egyébként a nők elleni ellenszenv is. Egy nő sem fogja díjazni, hogy így állsz hozzá.

Lépj túl a gyerekkori sérelmeiden, ha már nem aktuálisak, és nyiss tiszta lappal. Először barátkozz, ha az már megy, akkor léphetsz tovább.

2015. jún. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésekbe, egyszerűen nem tudom miről beszéljek egy lánnyal.


#2 Nem tudok és nem is szeretek táncolni.


#3 Igazad van, rendbetettem magamban a dolgokat (ezértis szeretnék változni). Viszont ahogy elhatározom magam itthon egyedül úgy el is röppen ez ha szituációban vagyok.


#4 Igen, teljesen igazad van. Az a baj nehéz kilépni a konfortzónámból így az első lépések is nehezek.

2015. jún. 28. 10:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben elég, ha annyit teszel, ha figyelsz, nem fordulsz el, és ha hozzá tudsz szólni egy társaságban valamihez, próbáld meg. Aztán majd lazulsz idővel.

Engem sokáig gúnyoltak, nagyon pattanásos voltam általános iskolásan, akkor lett szemüvegem, és volt fogszabályzóm is, plusz még nyakamba kaptam az Animal Canibals általam leggyűlöltebb számát, amiben kifejtették, miért is kell elkerülni egy olyan lányt, aki pattanásos és fogszabályzós, merthogy az pont abban az időben jött ki.

És a családomtól is megkaptam a magamét mindig, mert van pár rokonom, akinek semmi sem jó (köztük az anyám is ilyen).

Szóval falat emeltem magam köré, könyvekbe temetkeztem, tanulásba, és aztán hiába kezdtem 14 évesen énekelni, és léptem így fel színpadon, beskatulyáztak, levegőnek néztek. 22 évesen elegem lett, és elutaztam külföldre egyedül, ez törte meg a jeget. Akik beskatulyáztak, jól meglepődtek, én meg új barátokat tudtam szerezni, és a pasik is felfigyeltek rám. Lett témám, végre fel mertem vállalni a véleményem, és be tudok kapcsolódni beszélgetésekbe, állítólag a humorom sem csapnivaló. A ló túloldalára nem estem ugyan át, ami nem is baj, szóval nem locsogok összevissza. :-)

2015. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs gond, ha nagyon visszahúzódó vagy, én is az vagyok csak lány, de ha megnyílok akkor be nem áll a szám.:) Egyébként minket is (téged is) meglehet 'nyitni' csak megfelelő ember kell hozzá meg mondjuk hasonló mentalitású ember, mert akkor legalább megérti, hogy nem az van, hogy nem érdeklődünk csak szimplán több idő kell, hogy megnyíljunk. Beszélgetni meg bármiről lehet, ha a másik szimpatikus. Nálad valószínűleg ez a gond, hogy alapból nem is szimpatikus a másik nem. Azt nem hiszem amúgy, hogy rossz a kommunikációs képességed, különben fiú barátaid se lennének :) Kíváncsi lennék amúgy, mi tette be nálad ennyire a kaput, ami miatt így viselkedsz és benned maradt ez a tüske. Az egyébként jó hír, hogy felismerted a problémát, főleg, hogy felismerted, hogy bosszúból reagálsz így a régi dolgok miatt. Ha eltudnád fogadni, hogy nem minden nő rossz indulatú és elfogad másokat akármilyen hibával, akkor könnyebb lenne. Engem is bántottak kiskoromban, a mai napig emlékszek kik voltak azok, de attól még nem utálom a férfiakat sőt hálás vagyok a régi piszkálódóknak mert most nem lennék az aki vagyok és nem változtattam volna. Szerintem, ha nem tudod magadban lerendezni ezt, akkor fordulj pszichológushoz, nem szégyen és ha jó szakember, tud segíteni. Különben hátráltatni fog az életben és mindig benned lesz ez a blokk.
2015. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyel kedvesebb, mert ha igy viselkedsz azt hiszik bekepzelt vagy es nem mernek veled baratkozni.
2015. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érintsd meg, amikor csak lehetséges, használj ilyen gesztusokat!
2015. júl. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azta, amit leírtál nem is gondolnám. Ha írsz pm-et tudok segíteni pár ötlettel

25/f

2015. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!