Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki? Még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki? Még soha nem volt barátom, még soha senki nem nyomult rám, még kb semmi kapcsolatom nem volt fiukkal max ez a baráti arcpuszi köszönésnek. Attól félek hogy elkezdenek piszkálni miatta. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 20:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
JA AM 17 MÚLTAM ÉS LÁNY VAGYOK!
2015. jún. 28. 20:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Kb. ilyen korban normális elkezdeni.
2015. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 To7ka ***** válasza:
100%
Ne hangoztasd... Miért kell mindenkinek tudnia a magánéletedről?:) A titokzatosság még jól is áll (hazudni nem kell), ne mond el mindenkinek. Plusz teljesen normális.
2015. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 évesen volt először barátom. Nem ciki egyáltalán, szerintem az a ciki, ha valaki már 13 évesen kezdi.
2015. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A ciki az, ha más véleményére adsz ilyen téren.
2015. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg itt tart a világ, hogy mi ciki és mi nem? Már ne haragudj kérdező de ki nem szarja le, hogy ciki-e vagy sem? És ha ciki akkor mi van, lelövöd magad? Ahogy #5 is írja már régen rossz ha az számít, hogy ki mit gondol.
2015. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem:) nekem ha ismerkednênk még imponálna is:) 17f
2015. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Most 17 évesen ez problémaként látod? Mert ha 27 lennél, akkor jó megértem, de nem a másik után kellene menni, ha akarsz párt nőként tudsz magadnak is fogni, biztos nem vagy rém csúnya, ha pedig arra vársz, hogy valaki hódoljon neked, azt ki kell várni akkor.
2015. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem kellene tenned, ne stresszelj, lazulj el, ne feszengjél rajta, nem kell rágörcsölni, mert akkor csak azt látják, hogy görcsölsz, és így nem lesz olyan jó a kisugárzásod, és így nem kelted fel annyira a pasik figyelmét, mert nem tündökölsz annyira, miközben görcsölsz, mint amennyire alapból tudnál. Különben meg, ha ilyen cikiségeken gondolkodsz, akkor lehet, hogy talán, bocsi, de még nem is nagyon való neked egy párkapcsolat.
2015. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NoNameGirls:) válasza:
100%

Na jó azt hiszem én most elásom magam...

Komolyan ez a legnagyobb problémád hogy "elkezdenek piszkálni"???!! Tök mindegy hogy hány évesem van barátod! És igen nekem úgy hozta az élet hogy 13 évesen volt először. És akkor meg mi van??! Nekem is sokkal több fiú barátom van mint lány. De így is látják bennem A lányt. Persze ez mindenkinél más...

Lehet, hogy pont a társaságon belül jössz össze valakivel (ugy ahogy én) vagy nem. Ki tudja?? Na de majd 20 évesen ha azt mondod nem volt még barátod, nos igen az már gáz.

De ez még nagyon nem:)!

2015. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!