Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 28 évesen még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 évesen még van esélyem elveszteni a szüzességem, ha még egy lánynak sem kellettem?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz külsőm van, egy lánynak sem kellettem idáig. Hogyan találjak mégis olyan lányt, aki egyáltalán lefeküdne velem és lenne türelme a bénázásomhoz.

2015. júl. 13. 11:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10: Annyira furcsa ízlésű nincsen, aki velem lefeküdne.
2015. júl. 17. 16:26
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretségi körömben volt ilyen, asszem éppen 30 volt a srác, az biztos hogy 29-31 között, nagyon alacsony (160cm körüli), csúnya is, ronda ízléstelen barna/szürke cuccokban öltözködik és kocka. Talán egy barátnője volt azt mesélte, huszon néhány éves korában, de csak pár hónapig és nem feküdtek le. Aztán 30 évesen összejött egy egész szép (bár kislányos) 19-20 év körüli csajjal. Okos lány egyébként, szakított a pasijával sok év után, aztán ez a srác vígasztalgatta és tök jól kijöttek, mert a srác amúgy tényleg értelmes, okos, csak fura. Aztán legalább egy évig együtt voltak, szóval gondolom volt is valami.
2015. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, nekem sem sikerült mert ocsmány vagyok. Persze lehet neked valamit hatalmas szerencséd lesz, drukkolok.


30++ F.

2015. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Bízz egy kicsit magadban, biztos menni fog az ;)

Nem lehetsz olyan csúnya mint mondod :)

Lehet nem a legszebb vagy, de tuti hogy létezik olyan lány akinek pont te kellesz..hajrá ;)

2015. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%
Ismerek pár lányt, akinek kellenél csak "arra"! Bp-en, persze kérnek pénzt,de ha belegondolsz, más lányoknak is fizetni kell üdítőt,vacsorát,ezt-azt. Plusszban egy technikával olyan kemény leszel,mint egy kő!
2015. júl. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%

Menj el kurwázni...

Ne használj már ugródeszkának 1 lányt se, csak azért, hogy elmondhasd, már dugtál...

Nem tudom, hogy nézel ki, de nem is ez a lényeg, a hozzáállásodból az jön le, mintha azt várnád, szánalomból dugjon már veled egy nő...

2015. júl. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

héé! 16-os. jó jó,de ne ilyen durván. Nem olyan egyszerű ez. ha nem sikerül, egy életre megnyomoríthatja. Azért ajánlottam én neki más lányokat,akik nem feltétlen prostik. meg megfelelő technikát,hogy azért legyen önbizalma is.


Ha a te módszered követné,akkor olyan lenne,ha Rocky Marcsano ellen egy vénasszonyt küldenél a ringbe!

2015. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%

16. vagyok.

Ismertem egy pasit. Igaz, nem volt szűz... csak régen kihasználós volt, jól nézett ki, azt a fénykora véget ért, mert duplájára hízott, és nem kellett senkinek.

Gondoltam, jófej leszek, nem volt senkim, lefeküdtem vele. 1 alkalom volt ($zar is volt amúgy...)

A gyökér gyerek ismétlést akart. Én nem kértem belőle.


Itt jött a támadás: "Mit játszod magad, már nem mindegy neked? Még egy ilyen igénytelen nőt úgysem találok, aki képes velem lefeküdni"...


Hát szánalomból nem érdemes, főleg, hogy utána még r1bancnak is nevezzék azt a nőt...


Na én pl ezért javasoltam a kurwát....

2015. júl. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

12: Nekem tuti nem lesz ilyen mázlim. És lefogadom, hogy sokkal jobban nézett ki az a pasi nálam.


13: Köszönöm.


14: A külsőm miatt kizárt, hogy kellenék akár egy lánynak is.


15: Üdítőt, vacsorát, ezt azt fizetni, ezt úgy hívják: randi. Csak a szexért fizetni azt meg úgy, hogy prostitúció. Nem mindegy. Erkölcsileg meg aztán főleg nem.


16: Sosem mennék prostihoz. Ez nálam elvi kérdés. Más kérdés persze, hogy az egyetlen egy mód, ahogy elveszthetem a szüzességem éppen ezért a szánalomszex. Mivel vonzódni nem tudna hozzám egy lány sem a külspm miatt.


18: Én sosem lennék ilyen bunkó. Ha csak egy éjszaka jutna az is több, mint amennyit egész életemben amúgy elérhetnék.

2015. júl. 28. 16:59
 20/26 anonim ***** válasza:

Nagyon komolyan veszed ezt az egészet, kérdező!Túl görcsös vagy,ráfeszülsz és annál rosszabb. Igyál meg egy üveg pezsgőt,fogj össze 2-3 haverral,dorbézoljatok eggyett,engedd ki a gőzt....

Borogass fel néhány kukát üvöltve az utcán, és meglásd jobb lesz..

Hidd el,így előbb felfigyel rád pár lány ha beléjük rúgsz,azt szeretik az a férfias,hidd el! :-))

2015. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!