Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Férfiak! HOGYAN kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! HOGYAN kezdeményezzen nálatok egy nő?

Figyelt kérdés
Előttem tették fel a kérdést, hogy kezdeményezzenek-e egyáltalán. Én a legtöbbször úgy látom, pozitív választ kapnak hasonló kérdésekre, én magam viszont nem tudom, HOGYAN. Esetleg konkrét példát tudtok mondani, hogy mi a nem túl nyomulás kategória? 21L

2015. júl. 13. 21:24
1 2
 1/11 frank1997ize ***** válasza:
Nekem bárhogyan.De inkább az tetszene hogy:szia megtetszettél és ide kellett jönnöm,másnak nem tudom hogyan.De szerintem egy nő kezdeményezhet akárhogyan csak ne bunkón :D
2015. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy tánctér szélén odajött egy csaj és kinyújtotta a kezét, hogy táncoljunk. Vagy háttal nekem dörgölőztek. Buliban ezek pl. nem rosszak. :D
2015. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Néz, ez teljesen attól függ, hogy mit nevezel kezdeményezésnek.


Merugye... lehet kezdeményezni úgy is, hogy te vagy az aktív fél és ő a passzív, de lehet úgy is, hogy ő az aktív és te a passzív.

2015. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 frank1997ize ***** válasza:
2.tényleg nem rossz amit írtál ilyen nekem is volt :D
2015. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondja meg őszintén, hogy mit akar. Ne kerteljen.
2015. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Le akartam írni saját sztorikat, de utána rájöttem, hogy nem sokat érsz velük. A lényeg, hogy használd ki AZT a HELYZETET, amibe épp kerülsz.


Engem köszönéssel és beszélgetéssel könnyen meg lehet fogni és leginkább csak az taszít és fáraszt, ha negyedóra dumálgatás után már kapásból a párkapcsolatoknál tartunk.

2015. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok mindent én csinálni, csak a kezdőlöketet megadni. Az az érzésem, hogy a korombeliek nem mernek lépni. Nem tudom, de sokszor csak néz-néz, bókol, kedveskedik, elpirul, ha ránézek. Mintha sokan már félnének a nőktől, pedig látszik rajtuk, hogy tetszem nekik. Vagy csak én lennék ijesztő...? :D
2015. júl. 13. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy "hello" simán megteszi.
2015. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
,,Szia, kiszúrtalak, mert nagyon szimpatikusnak tûnsz, muszáj volt idejönnöm hozzád. Szinte beléd látok, látom, hogy egy kedves, okos, ôszinte ember vagy, a belsôd maga a gyönyör! A kisugárzásod remek! Szeretnélek jobban megismerni. Amúgy beülhetek az Audidba?"
2015. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1) Szia, szimpatikus vagy nekem, van kedved meginni velem egy italt?


2) Helló, én Kitti vagyok, téged hogy hívnak? Van kedved sétálni a városban?


Nekem ez már elég lenne.

2015. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!