Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen körökben mozognak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen körökben mozognak, ismerkednek azok a férfiak, akik szerint a nők nagytöbbsége beképzelt, nem ért semmihez és nincs semmi életcélja?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne.
2015. júl. 13. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Gyökér körökben. Én a normális nők közt mozgolódom. Ott ez nem dívik.
2015. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2%
Ööö....a való életre gondolsz? Igen,arra.
2015. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

GYAKORI körökben

höhöhö

2015. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

A felsoroltak közül a beképzeltséget nem nehéz észrevenni, ránézére meg lehet mondani, látszik a viselkedésen.

És biza a nők többsége ilyen.

2015. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Zárkózott társadalomban élünk és sokan könnyen összekeverik a zárkózottságot a beképzeltséggel.
2015. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Leginkább sehol vagy neten. A való életben nem mernek kezdeményezni. Ha valaki lekoppintja őket, bebújnak a csigaházukba és mindenféle negatív tulajdonsággal ruházzák fel a számukra egyébként teljesen ismeretlen dugába dőlt jelölteket. Pedig lehet, hogy rossz napja volt lánynak, vagy nem szeret ismerkedni csak úgy, hogy leszólítják, esetleg fel sem tűnt neki, hogy ismerkedne a csóka, talán túl zárkózott hozzá pedig a megjelenése nem ezt sugallja, volt már rossz tapasztalata hasonló szituban, stb.
2015. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha ferfiakrol beszelunk es nem sracokrol, akkor egy normalis ferfi mar nem igen ismerkedik, egy normalis ferfinek van parja es jol elvannak egyutt.
2015. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tobbseguk(amig meg mozogtak emberek kozott) meg a kozepiskolas eveiket veszik alapul.
2015. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Nos, kérdező valószínűnek tartom, hogy ezek a férfiak nagyon kevés nőt ismertek meg életükben és azok se a legkedvesebbek voltak.


Engem is sokszor kihasználtak és kinevettek a nők, és rengeteg beképzelt flegma, élősködő ribit láttam, de azokkal egyszerűen nem kell foglalkozni. Ilyenek mindig voltak és lesznek is, nem ők a többség (remélem).


Ja igen, és sokan a társkeresőt veszik alapul, ahol a nők tényleg sokszor beképzeltek, másfelől kamuprofilok, harmadrészt szórakozó férfiak vannak a nők fényképe mögött.


Példa egy "társkereső" hölgyre:

[link]


Szoktam kezdeményezni a nőknél és az esetek 99%-ban tényleg nagyon kedvesek és udvariasak velem.

2015. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a férfiak még nem találkoztat IGAZI NŐVEL! Láttak az utcán, plázában, akárhol felszínes, agyonsminkelt, esetleg plasztikázott lényeket, akik azt hiszik ez a menő, mert forognak utánuk a férfiak. A nőket nem ott kell keresni, mert azok dolgoznak, tanulnak. Egyszerűek, beleolvadnak a tömegbe. De aki rájuk talál, az egy életen át boldog lesz!
2015. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!