Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Panaszkodó férfiak, összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panaszkodó férfiak, összejönnétek olyan lánnyal, aki csak sajnál titeket, szánalomból járna veletek?

Figyelt kérdés
Sok kérdés megfogalmazódott hogy szerintetek a nőknek csak az izmos, magas, helyes férfiak kellenek. Ugye az, hogy ki tetszik egy embernek, az teljes mértékben ízlés kérdése, nem lehet változtatni rajta, teljesen ösztönös dolog, olyan, mintha valakit arról akarnál leszoktatni, hogy ha megdobod egy kővel, akkor a kezével ne a fejét védje. Szóval azt kizárhatjuk, hogy a panaszkodó kérdésnek az a célja, hogy változtasson a nők tudatalatti ösztönein, ezt ti is tudjátok, hogy lehetetlen(persze férfi oldalról is ugyanúgy vannak ideálok). Akkor csak az az opció van, hogy valaki csak akkor jönne veletek, ha megszán titeket. A kérdésem: tényleg összekötnétek egy olyan nővel, akiről tudjátok, hogy csak szánalomból van veletek, mert nem talált mást? Boldogok lennétek így vele?
2015. júl. 14. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2015. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hogy? Nem zavarna?
2015. júl. 14. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
a semminél jobb. annál minden jobb.
2015. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Én a panaszkodó férfiakról szóló kérdéseket unom már igazán.
2015. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az összejövéshez az kell, hogy szeressük egymást. A kérdés, ez meglenne-e a lányban is és bennem is.

Ha össze nem is jönnék ilyen lánnyal, nem is szexelnék vele, de barátnak jó lenne, meg hogy eljöjjön velem néha ide-oda, szórakozni.

2015. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Akik sírnak, hogy nincs barátnőjük, azok szerintem összejönnének vele, és boldogok lennének, hogy valaki van velük, ez csökkentené a szeretethiányt.


Viszont, ha egyszer szakítanak... :(

2015. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A semminél több lenne, de az a baj, hogy még erre sincs esélyem.
2015. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha sajalatbol leszpna, siman belemennek, bar szerintem is szanalmas az a no, aki sajnalatbol szopik, de ez nem az en gondom:-)
2015. júl. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Viszont, ha egyszer szakítanak... :("


Akkor mi lenne néni?

2015. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Ez az egyetlen esélyem. 28 éves vagyok, de még randim sem volt, mivel alacsony vagyok és ocsmány. Nekem aztán bármilyen nő megfelelne, csak végre legyen egy, aki legalább randizni eljönne velem, mivel 28 évesen még azom sem volt a külsőm miatt. Nagyon örülnék neki, ha lenne olyan lány, akiben legalább ennyi együttérzés lenne. De nem lesz, mivel annyira ocsmány vagyok. Amúgy természetesen tökéletesen boldoggá tenne.
2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!