Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak manapsag a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak manapsag a helyes arcu ferfiak? Csak en nem talalkozok veluk?

Figyelt kérdés

Most hagyjuk a testet( bar azert vegletekben ne gondolkodjunk, ertem itt a koros elhizast avagy sovanysagot), es a magassagot.

En ugy latom ,hogy nagyon sok ferfinak, nincs annyira helyes arca olyan ami elsore megfogna . Tobbseguk mosolyogni sem kepes, csak unott pofaval vegig megy az utcan. Lehet ezert?


2015. júl. 14. 22:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyunk modellek.
2015. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem kellünk egy nőnek sem, mert a helyeseket keresitek csak. Ezért vagyunk unottak. Tudjuk, hogy úgysem történik majd semmi.
2015. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem is azt irtam, hogy ugy nezenek ki a ferfiak, mint akik egy divat mahazin focim oldalarol leptek volna ki.
2015. júl. 14. 22:11
 4/38 A kérdező kommentje:
Mert ti nem a szep arcu noket nezitek meg es keresitek? Dehogynem!
2015. júl. 14. 22:12
 5/38 anonim ***** válasza:
71%
Én már senkit nem nézek meg, mert csúnya vagyok és minden nő undorodik tőlem.
2015. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ok
2015. júl. 14. 22:16
 7/38 anonim ***** válasza:
74%
Csak a szép nő több, mint helyes férfi.
2015. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Nekem is évente egyszer van olyan férfi, aki úgy elmegy mellettem vagy megismerem és el vagyok bűvölve, ájulva tőle. Nem tudtam még rájönni, hogy mi kell ahhoz, hogy ennyire vonzódjak egy férfihoz, mikor még alig tudok róla valamit és tudom, hogy nem egy szépfiú. Ha évek múltán visszanézem őket, már nem tetszenek, de egyszerűen van, hogy egy férfi teljesen letaglóz. Eddig sajnos még csak fájdalmat és elutasítást kaptam tőlük, akivel most is levelezek ő is elhelyezett barátzónába... De nem adom fel.
2015. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
8%
A szebbik nem az a másik. Itt az értelmeset kell keresni. Bár én a nőknél is az értelmeset keresem...
2015. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező neked babaarcod van,tökéletes alakod,mindig mindenkire mosolyogsz és a belső értékeid is rendben vannak?

Csak kérdezem-)

2015. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!