Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves csinos anyuka vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves csinos anyuka vagyok, miért nem kellék senkinek?

Figyelt kérdés

mikor a kislányom nélkül sétálok, érdekes mindig megbámulnak, de ha a gyerkőc ott van...


Mindegy is, nem ezt szeretném!

1 hete egy társkeresőn megismerkedtem egy 34 éves férfival, majd találkoztunk is.

A találkozó szerintem jól sikerült, azonnal írt, mikor elment, másnap is. Mostanság meg nem. Ha írok neki válaszol, de nem kérdez vissza.

Egyértelmű tudom...



De miért van az, hogy SENKINEK nem kellek?

Ez azt jelenti, hogy örökre egyedül maradok???


2015. júl. 16. 22:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
66%
Hol van az apa?
2015. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
92%

Mert anyuka vagy, őszintén megmondom, hogy a férfiak nagy része manapság egyáltalán nem akarja eltartani vagy nevelni más gyerekét.

Lehet, te szomorúnak látod, de ez van. Magukat is alig tudják fenntartani, a gazdagabb férfiak pedig ismét csak tudnak jobb alternatívát annál, hogy összejöjjenek egy nővel akinek gyereke van.

2015. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Szóval ássam el magam.

Tulajdonképpen saját fizetéssel rendelkezem, senkire nem eröltetek semmit.

Ez akkor is borzasztó, mármint belegondolni abba, hogy senki nem fog mellettem megöregedni SOHA.

Hiányzik, hogy szeressek es szeressenek!

2015. júl. 16. 22:41
 4/67 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sem kellene olyan nő akinek már gyereke van. Sajnálom, nem akarom más gyerekét nevelni.
2015. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
31%
#4 Férfiakkal szemben is van elég elvárás, nekünk is lehessen már legalább egy. :)
2015. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

Én soha nem gondoltam arra, ha egy férfinak gyereke van, akkor nem is kell! Szerethetem úgy is!

Azért remélem egyszer lesz egy olyan férfi aki értékes, legalábbis számomra!

Egyszerűen rossz... Sőt, szinte elfogadhatatlan! Vilt egy 8 évig tartó kapcsolatom, teljesen vége, vége a szeretetnek. Mindennek.

2015. júl. 16. 22:44
 7/67 anonim ***** válasza:
97%

Elég érdekes belegondolni, hogy valaki olyat szeretnék magam mellé, akinek van már gyereke... Nem sokan tudják elfogadni, ha a picúr nem az övék. Én nem tudom, mit tennék, ha kiderülne, lehet jól fogadnám, lehet, hogy nem.


Mindenesetre egy mérés nem mérés, próbálkozz, találsz olyat, akinek határozottan nem probléma a gyerkőc.


23/F

2015. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

Ez tudjátok mi? Mocskos képmutatósság!

Önállató vagyok, csak sok a SZ###R semmirekellő férfinak nevezett dísz páva! Ez a baj! Attól még hogy gyerekem van, NEM ÉREK KEVESEBBET! Csinos vagyok, nem vagyok egy buta nő, van egyszép kislányom.

Hihetetlen!

2015. júl. 16. 22:48
 9/67 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon rossz helyre tetted fel ezt a kerdest. Majd most megkapod a magadet a sok kis frusztralt nyomitol.

Amugy a kornyezetemben rengeteg gyerekes anyukanak van parja, nem kell elasnod magad. Teny, nehezebb helyzetben vagy, mintha nem lenne gyereked, de ez igy alakult , valtoztatni ezen mar nem tudsz. Gyerekes apukaknal probalkoztal mar?

2015. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
86%

Es mar sajna irtak is...:(

Rosszindulat az bezzeg van.

2015. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!