Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szep lanyoknal erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szep lanyoknal erdemes beprobalkozni?

Figyelt kérdés

Talaltam egy illeto lanyt aki brutal jol nez ki de tartok tole hogy o is csak valogat a fiuk kozott ahogy a szebb lanyok szoktak. Mar volt ilyen lannyal dolgom ugyhogy nem csinalnek magambol ismet hulyet. A kepei illetve megnyilvanulasai alapjan nem egy nagykepu liba bar abban biztos vagyok hogy tudja az adottsagait. Igy en egy atlagos fiukent nemtudom hogy beprobalkozzak-e nala...

Nektek hasonlo helyzet? Barmilyen tanacsot, tapasztalatot szivesen fogadok!

19/F


2015. júl. 17. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
engem szepnek tartanak de nem probalkozik senki pedig tudom hogy sok embernek tetszek..aki mer probalkozni, az meg hat.. erdekes, de ha egy igazan normalis atlagos fiu udvarolna en repesnek az oromtol:D
2015. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Huhh jo ezt hallani. :)

Es nalad ez az "erdekes" mit takar?

Bunkok vagy nagyon gazul kinezo embert?

2015. júl. 17. 22:50
 3/13 anonim ***** válasza:
attól hogy valaki szép ugyan úgy ember, ugyan olyan egyszerű gondolatokkal problémákkal, kérdésekkel vágyakkal ....mint átlagos társai csak szebb külsővel áldotta meg az élet....
2015. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mondjuk ugy hogy taho pawak akiknek kell meg egy trofea apuci nyaralojaba.

undorodom toluk..

volt ronda is.. de a bensojet nem tudtam elviselni.. bizalmatlan volt es feltekeny mindenre ami megmozdul! elkezdett egyszer bogni mert azt mondtam neki h torodjon bele hogy madnak is tetszek.

ugy gondolom ezek utan egyertelmu.

1-es voltam

2015. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
masnak*
2015. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha 99%-os eséllyel be akarsz égni, akkor hajrá! Tedd meg, kezdeményezz, és majd gyere vissza beszámolni, sikerrel jártál-e.
2015. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne érdemes? Ki tudja, lehet hogy pont te vagy az aki "megfogja".
2015. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A tényleg nagyon szépeknél abszolút felesleges.

Ha nem vagy a felső 3-5%-ban, elhajtanak mint a legyet, azt is elég bunkó és/vagy flegma stílusban.

Úgyis tudják, hogy ha kicsit is kedvesebbek máris próbálkozik náluk 300 "lúzer", így pedig csak az önbizalomtól és egótól túlfeszülő pasik nyomulnak, akiket pont abba az intervallumba sorolnak akik bejönnek nekik.

2015. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1-esre kiv lennék, hogy néz ki. :D
2015. júl. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ha mégis megpróbálod, készülj fel egy orbitális visszautasításra.
2015. júl. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!