Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy ismeretlen eladónő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismeretlen eladónő megdícséri a ruháimat, stílusomat az mit jelent (nem ruhabolti eladó hanem zöldséges)?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok penge ilyesmiben. Bennt voltam a zöldségesnél, amikor fizettem a csaj mondta hogy "de jó az inged, nagyon bejön a stílusod". Zavaromban annyit tudtam kinyögni hogy köszi aztán gyorsan leléptem. Nem vagyok jóképű, alacsony is vagyok, mégha sok energiát is fektetek bele akkor sem jönnek el velem még egy randira se. Max barátság amire számíthatok. Ezért is lepett meg hogy bárki mond rám valami pozitivat, nem még egy csinos, kedves csaj. Az öltözködésemre nagyon adok, hamár nem születtem szépnek.


Nem akarom túlgondolni az egészet azért is kérdezek itt. Jó lenne ha elhívhatnám egy randira, de félek hiú ábránd lenne hogy egy ilyen normális csajnak tetszenék.


2015. júl. 21. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek nem rossz, bókolj neki kicsit, dicsérd meg te is ha arra mész és nézd a reakciókat. Ha pozitív, akkor nyugodtan hívd el valahová.
2015. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha így állsz hozzá akkor tényleg csak hiú ábránd marad.

Vásárolj még ott és nézz/mosolyogj rá.

Ha elhívod randira és nemet mond akkor is mi van? Legalább tudod mi a helyzet.

2015. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
muti. én is megnézném:)
2015. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik neked az az eladólány, a helyedben beugranék még többször abba a zöldségesbe a többi ingemben is. :-)


Ha nem lennél minimum szimpatikus neki, nem hinném, hogy ilyet mondott volna.

2015. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza lehet annak, aki azt mondta, hogy minimum szimpatikus vagy neki.


Én mondjuk fagyizóban dolgoztam, de én is csak olyan pasikhoz intéztem ilyen jellegű mondatokat, akiket szimpatikusnak találtam.


Nem mondom azt, hogy odáig van érted. Lehet hogy csak ilyen kis kedveskedéssel próbált szerezni neked egy jó napot.


Ha neked is tetszik a lány, akkor járj oda gyakrabban. Mosolyogj rá, te is dicsérd meg, aztán ha már összeszedted az összes bátorságod hívd el valahova! :)

2015. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:

Járj oda többet,nem baj az,ha kicsit sok zöldség lesz otthon. Nekem is volt már ilyen miatt csöcsig a hűtő :D

Mindig egy kicsit beszélsz vele,aztán majd alakul.

2015. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy tetszel neki, vagy ennek a látszatát kelti, hogy oda járj vásárolni. És lásd, már bogarat is ültetett a füledbe. De, hogy melyik az ok, nem derül ki egy vásárlásból. N
2015. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, lányok! Azt hiszem több paprikát fogok fogyasztani mostanában :D Kicsit eldumálok vele, legalább tudjak meg róla valamit. Esetleg én is kicsit megdícsérem, stb de csak óvatosan ("szivesen járok ide ahol ilyen kedves, csinos az eladó" - nem ér nevetni, nem vagyok gyakorlott ilyenekben). Aztán ha úgy alakul, ad valami jelet akkor elhívom valahova.
2015. júl. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!