Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ha a fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha a fehér bőrszínem miatt gúnyolódnak rajtam? Tetszhetek így egy férfinak?

Figyelt kérdés
A családom meg idegenek is gúnyolódnak ezen. Ilyeneket mondanak pl. beteg vagyok? meg hogy a nap megijed tőlem olyan fehér vagyok. Olyan fehér vagyok mint Nicole Kidman.
2015. júl. 21. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
és akkor sz*rd le! a normálisaknak tetszhetel
2015. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

nekem pl a barna bőr nem tetszik, sem a szoláriumos, sem a "gyári"...a nap barnított is csak mértékkel...

nekem a fehér bőr tetszik :)


22F

2015. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ali_G válasza:

Ne viccelj már, van egy csomó férfi, akinek kifejezetten a szép fehér bőrű lányok tetszenek, nem pedig a télen-nyáron szolizott négercsókok :-)

Pl. nekem is sokkal jobban tetszenek a fehér bőrű lányok, csak most nem divat ilyennek lenni. Én is elég fehér bőrt kaptam a természettől, ráadásul még szeplős is vagyok.

2015. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön
2015. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is elég világos a bőröm, még ilyenkor nyáron is alig tudok barnulni egy kicsit, ráadásul emellett olyan sötét barna a hajam, hogy szinte fekete és a szemem is, így még erősebb a kontraszt. Mégis sokan vannak, akiknek ez tetszik.

Néha velem is előfordul, hogy valaki megjegyzést tesz, fiatalabb koromban még kicsit zavart is, ma már nem. A férjemnek pedig különösen tetszem így, neki nem jönnek be a sötétebb bőrű nők.

2015. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek a fehér bőrű nők főleg ha egy vörös vagy szőke haj társul mellé... na azok nagyon vonzóak számomra. Meg eleve én is fehér bőrtípust örököltem így még el sem ütnék mellette. Volt párom is nagyon sápadt fehér volt és tetszett . Én is gyakran kaptam már meg h pincében barnultam, vagy allergiás vagyok a napra.....és társai ....Ne érezd cikinek h fehér a bőröd nem számít
2015. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik a fehérnépet:-)
2015. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha barna a bőre, akkor megverik, mert bevándorló, ha fehér a bőre, akkor meg nem tetszik senkinek, és kigúnyolják.

A fene sem érti ezt az egészet.

2015. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

HAHAHAHA de fehér vagy... szánalmas.


Most komolyan ?

2015. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyet! Nyalnálak falnálak ahol csak tudlak:)
2015. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!