Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nagyon tetszik nektek egy fiú akkor sem mentek oda hozzá kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
Én például nem, maradok a jelek küldözgetésénél. Lehet, ciki, lehet nem, én ilyen vagyok.
2015. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
De, sok barátnőm ment. Én nem. 2 évig nem mentem. Aztán láss csodát, összeszedte magát, és ő kezdeményezett. Utólag beszéltünk róla, és azt mondta, bizonytalan volt és kishitű. Én nem akartam olyan emberrel járni, aki még elhívni sem képes sehová, a férfi azért valahol itt kezdődik szerintem. Nem szeretem, ha valaki félelemből nem cselekszik, nem tudok felnézni rá, ha én oldom meg a stresszesebb helyzeteket, mert ő nem elég férfi hozzá. 4 éves kapcsolat lett belőle.
2015. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdeményeztem, pontosabban olyan helyzetet teremtettem, amiben tudott kezdeményezni. (Elhívtam beszélgetni - nem randizni! - bár mindketten tisztában voltunk, hogy ez akár több is lehet, de nem volt benne semmi kényszer, elvárás...)


Másodiknak mondom, hogy szerintem mindenkinek MÁS helyzet okoz szorongást. A barátomnak a kezdeményezés gondot okozott, nekem kevésbé, mert több sikerélményem volt már életemben, mint neki. Viszont nem sokkal ezután volt olyan helyzet, amiben én teljesen bestresszeltem, ő meg képes volt férfiként viselkedni, szóval egyáltalán nem annyira félénk, csak velem kapcsolatban volt bizonytalan. Azóta már nem az, kapcsolatban sokkal kezdeményezőbb. :)

2015. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Na az olyan nőket durrantanám nyakon egy szeneslapáttal akik ennyire azt várják, hogy a pasi lépjen elsőkén.

Az rendben van, hogy általában a pasi kezdeményez, de a nőnek tetszik a férfi ès nem lép, mert ez nem az ő dolga, na az mélységesen undorító.

2015. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

#1 Akkor jó eséllyel vénlány leszel, mert azokat a "jeleket" rajtad kívül a kutya se veszi észre.

#2 Ha te se mersz kezdeményezni, akkor miért várod el a pasitól?

2015. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én szoktam kezdeményezni, és szeretek is. Volt, akinek nem tetszettem mégsem, de volt, akinél bejött a dolog, és tetszett neki a határozottságom. :)
2015. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyik se menne oda, várják a sültgalambot. Hát így nem is lesz kapcsolat a dologból...
2015. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

én nem.

nem tartom undorítónak, hogy azt várom a pasi kezdeményezzen.

nekem nem kéne olyan ember, akiben annyi határozottság/önbizalom sincs, hogy oda merjen lépni valakihez aki tetszik neki. azért ez az élet más területein is hasznos tulajdonság, nem csak csajozásnál. a férfi legyen férfi.

21

2015. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
8 Te az a fajta vagy ezek szerint aki elvárja, hogy a segge ki legyen nyalva amolyan dáma féle, bezzeg ha otthagyják vagy kap pár fülest akkor neki áll feljebb
2015. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#9

nem várom el, hogy ki legyen nyalva a seggem, azt várom el, hogy a pasi domináns legyen, mint egy normális férfi. ebbe beletartozik a határozottság is, hogy nem egy döntésképtelen, anyuci kisfia papucs szerencsétlen, aki annyira nem képes hogy megtegye az első lépést.

2015. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!