Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoktól a nőktől kérdezném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól a nőktől kérdezném, akik szerint teljesen természetes, hogy egy ismerkedésnél csak a férfinek kell szórakoztatni, teperni, pörögni, hogy miért hiszitek ezt?

Figyelt kérdés

A dolog két emberes. Nem vertek át, nem siránkozok senki után, éppen beszélgettem ma emberekkel, és csomó helyen ezt tapasztalják, ami a kérdésem is. :)


Kort is írj.


2015. júl. 27. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Így találnak farkat, amibe beleülhetnek. Meg attól, hogy veled olyanok, amint a kuka, mással nem biztos.
2015. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Így is*
2015. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
15/F
2015. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

én csak annak hagyom hogy 'egyedül ő teperjen' aki nem tetszik. azzal kedves vagyok, de passzív.

aki bejön, azzal egyáltalán nem vagyok passzív, hosszan válaszolok, érdeklődöm, stb.


na akkor most találd ki veled miért olyanok

2015. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
ezt én se értem miért van ez! ha már akkora fene nagy egyen jogúság van miért csak a pasinak kell mindig teperni?
2015. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ugattam, hogy nem velem olyanok. Alkérdést elolvasni nem derogál? :)
2015. júl. 27. 23:02
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Sokan azt hiszik szappanoperában vannak és majd egy pasi meghódítja a szívüket és elnyeri szerelmüket. Tudod, akik kezdeményezni sem tudnak mert a "pasiknak kell" mint 50 évvel ezelőtt.

25N

2015. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
az hogy nem vertek át, nem jelenti azt hogy nem viselkedtek így veled :) mivel ez nem átverés.
2015. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem volt természetes, sőt üdítő kivételnek éreztem, mikor megismerkedtem a férjemmel, hogy szórakoztató és beszédes. Előtte egy csomó kukával randiztam, akiket végig nekem kellett szórakoztatnom. :)
2015. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

Volt nekem is régen egy ehhez hasonló kérdésem, és bizony számon kértem, hogy a nők ezt mégis hogyan képzelik? Folyton nyújtsak ugyebár egy bizonyos performanszt, egy "szórakoztatási" szintet, de a nők csak rötyögnek, vihognak, kuncognak, és végül osztályoznak, hogy jó, vagy szar a humorom, humorérzékem, de semmihez, semmilyen beszélgetéshez, társalgáshoz, kommunikációhoz nem tudnak egy épkézláb, félig-meddig értelmeset/vicceset/találót/figyelemfelkeltőt hozzávakkantani.


Mégis minek nézik a nők a férfiakat? Cirkuszi bohócnak, Showkder Klubos fellépőnek, vagy mégis minek?

2015. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!