Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő ha valaki ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha valaki ismerkedésnél azzal nyit hogy pl. van saját lakása?

Figyelt kérdés
Ugye mindenkiben van némi felszínesség és anyagiasság csak a mérték nem mindegy. Nos a felszínességet "tisztára lehet mosni" azzal a szöveggel hogy "külső megfog, belső megtart" tehát a pasi csak észreveteti magát a kedvező adottságával, vagyis ha nincs jó belsője ugyse lesz normális nője.Ez a tézis vonatkoztatható az anyagiak terén is hogy a srác csak fel akarja hívni magára a figyelmet hogy egyébként van lakása mindezzel elérve hogy "rajtengedélyt kapjon" a lakásnélküli de helyesebb pasikkal szembeni versenyben???

2015. aug. 16. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Azért nyit azzal amit TE leírtál: "rajtengedélyt kapjon" vagy azért mert elég sz.r maga az ember és ezzel többnek érzi magát.
2015. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Rajtengedélyt? Ez valami verseny? Hihetetlen, hogy milyen felfogású emberek piszkítanak a Földön naponta.
2015. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem hülyeség utolsó. Sajnos vannak nem is kevés csaj akinek az a fontos,hogy legyen lakás és kocsi is.
2015. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hogy kompenzálja magát ,csakugye aki külcsiben áll jobban arra elég csak ránézni és 1:0 oda, ő azzal egyenlíthet hogy ilyen infót is ad magáról. és hozzátenném egy lakástól valaki nem lesz mágnás de a jóképűnek tartott haspik sem feltétlenül skandináv fehérneműmodellek.
2015. aug. 16. 16:41
 5/18 A kérdező kommentje:
kedves második szerinted nem verseny a csajozás???????ha egy embert sem azzal utasítanának el hogy "bocs már van valakim" hanem azzal hogy "ez a baj veled amit nem nyelek le" akkor nem lenne helytelen a felvetésed.....de ez igenis egy verseny....olyat szeretnél megkapni ami másnak is kell hacsaknem vagy annyira előzékeny hogy csak olyan lányra startolsz aki a közvéleménykutatás alapján senkinek sem kell....
2015. aug. 16. 16:45
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Tudja a fene. Én a nálam idősebb (30+) pasiknál már jobban preferálom, ha nem a szülei nyakán élősködik, hanem van saját élettere, és önálló. Én most veszek lakást, évekig gyűjtögettem.
2015. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
#5 nem mindenki áll be a sorba és tép sorszámot.
2015. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

A te bajod a bizonytalanság, nem a külső adottságok. Semmi nem taszít egy nőt jobban, mint egy nyámnyila pasas. A "kedvező adottság" a tartózkodó magabiztosság, határozottság és a türelmes hallgatás, ha úgy adódik. A lakás majd csak a sokadik. Ha már egyebekben vonzó vagy.

Ja, hogy az a csaj, akinek első kérdése a lakás? Feküdj le vele és távozz elegánsan és nagyvonalúan. Neki nem te kellesz, hanem a lakásod. Attól meg ugye nem akarsz megválni.

2015. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Nálam felejtős az a pasi aki ezzel nyit. Nem szorulok senkire önellátó vagyok és végtelenül primitívnek tartom, hogy ha egy pasi anyagiakkal akar elkápráztatni. Jelenlegi párommal most állunk lakásvásárlás előtt nekem a közös tökéletesen megfelel.
2015. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

nem különösebben érdekel, bár lehet a dolgozó 25+osokhoz szól inkább a kérdésed

akár azt is kérdezhetted volna, hogy elítélendő-e ha valaki azzal nyit hogy a szüleivel lakik, nekem 8.

2015. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!