Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok hasonló helyzetben? Mi lenne a jó lépés? 22L

Figyelt kérdés

Szóval olyan srácot szeretek, akinek barátnője van. Természetesen erről mit se tud, nem is fog tudni róla. Barátok vagyunk, de szinte mindig kinyilvánítja, hogy mint nővel mennyire szimpatizál velem, tetszem neki, ha nem lenne kapcsolata, velem lenne...


A kapcsolata nem túl jó. Sokszor mondott dolgokat, de pár napja nagyon kivolt, konkrétan a padlón. Látszik, hogy bajok vannak, de kissé olyan, mintha kapcsolatfüggő lenne.


Furákat mondott, hogy neki igazából egy olyan nőre lenne szüksége, mint én, mert én olyan vagyok, aki őt megérti stb. Mintha menekülne abból amibe van és hozzám...Meg sok mást is mondott. Eléggé érdekes volt...



Én nem keresem, nem tudom, hogy mi ez az egész. Sosem nyúlnék bele a kapcsolatába. Igazából ő keresett fel és tálalt ki, én csak meghallgattam.


Szerintetek hogy kelle kezelnem?

Hiába szeretem, én félek. Jó lenne vele, de nem akarom, hogy hülyeségek kapjanak szárnyra, mikor én alig tartom a kapcsolatot vele, pont azért, mert jobb így. De most megkavart kicsit.


Mi lenne a normális hozzáállás? Mint barát hallgassam meg, aztán lesz ami lesz?


2015. aug. 19. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a gyanúm, hogy a srác tapogatózik nálad. Valóban rossz a kapcsolatuk? Próbáld kideríteni, hogy mik a tervei, ott akarja-e hagyni a lányt! Azt gondolom, ha kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, akkor nem etikátlan, ha összejöttök. De csak miután szakított. Valószínűleg nem te szakítod szét őket, hanem eleve gallyra menne a kapcsolatuk. Viszont arra vigyázz, nehogy te gyere ki rosszul a dologból! Ne hagyd magad kihasználni, és addig, míg nem tisztázza a dolgot, ne éld bele magad. Két évfolyamtársam hasonló szituációban volt, aztán a srác végül maradt a barátnője mellett, a csaj meg kesereghetett, hogy hónapokon át húzták az agyát.
2015. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt ugyanezt csinálta velem 1 lány, a végén konkrétan rákérdezett a lány, hogy lehetne-e köztünk valami, ha otthagyja a barátját. Az volt a válaszom, hogy nem tudok semmit sem ígérni lehet működne, de lehet nem. Nem akartam én lenni a BIZTOS 2. egy kapcsolatfüggő számára, ebből kiderült, hogy tényleg az volt mert azóta is együtt van a sráccal :D


Szóval egy olyan emberrel aki egy szörnyű kapcsolatból nem száll ki és amíg benne van addig csapja a szelet másnak soha, de soha nem foglalkozok és neked is ezt tanácsolom :) 25/F

2015. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!