Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol ismerkedtek? A netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkedtek? A netes dolog nálam nem jött be.

Figyelt kérdés

A munkahelyemen én vagyok a legfiatalabb, és munkatársakkal amúgy sem kezdenék. Szórakozni nem járok el, mert valahogy nem az én világom, nem is nagyon iszom, a részegeket pedig nem tudom elviselni. Sokat próbálkoztam neten, lett belőle 1 éves kapcsolaom, de úgy látszik ez csak egy egyszeri dolog volt, azóta csak csalódás jutott. elég visszahúzódó vagyok, noha amúgy a külsőmből nem ez jön le. nehezen ismerkedem, nehezen nyílok meg, sokszor szimplán csak leblokkolok és meg sem tudok szólalni, és félek, hogy butaságt mondok. a netes imserkedést ezért is részesítettem előnyben, mert több időm volt reagálni, át tudtam gondolni a válaszaim.

ugyan még csak 20 éves vagyok, de szeretnék valami komoly és erős kapcsolatot, viszont nem látom hogy érhetném ezt el.


2015. aug. 22. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy lesz komoly kapcsolatod, hogy csinálsz 15 komolytalant, amiből 1 komolyabbá válik.

Komolytalant pedig szerezhetsz házibuliban, fesztiválokon, chaten, tinderen, itt, uszodában, tánciskolában, a kultúrházban, nyeltanfolyamon, főiskolán, könyvtárban,stb.

2015. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
Ha élőben a leírtak miatt nem tudsz ismerkedni,és neten meg sikerült összehoznod egy egy éves kapcsolatot, akkor nem értem miért a netes dolog az ami nem jött be. .. . Nem az a lényeg hogy hol érsz el több sikert amúgy sem, hanem az hogy hol érzed jól magad, vagy hogy éppen hol tudsz jobban megnyílni. A jó dolgokhoz idő kell, a hogyan meg majd kialakul azzal ne törődj, csak csináld amit szeretsz és ott ahol jónak érzed.
2015. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mumusan ***** válasza:
Eddigi kapcsolataimmal ahol megismerkedtem: 2x vasútállomáson, 1x szórakozóhelyen, 1x melóhelyen, 1x motorozgatáson.
2015. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neten ismertem meg jelenlegi páromat, 2 és fél éve vagyunk együtt nagyon boldogan és szerelmesen. Igaz, eddig távkapcsiban, de hamarosan összeköltözünk.


A lényeg, hogy soha nem add fel, nagyon fiatal vagy, előtted az élet. :)

Menj el a haverjaiddal néha ide-oda, kapcsolódj ki, menjetek moziba, színházba..stb. Bárhol lehet ismerkedni. :)

2015. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az csak jön, nem kell erőltetni.
2015. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!