Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már valaki párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki párkapcsolati illetve életvezetési tanácsadáson? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Mivel elég kusza és zavaros a párkapcsolati életem (egyedülálló,egyedül élő,gyermektelen nő vagyok akit CSAK ÉS KIZÁRÓLAG FOGLALT -nős,élettársi viszony- férfiak találnak meg,én pedig hiába nem akarok,csak elhiszem,amit mondanak,ebből következik az iszonyatos fájdalom,szenvedés újra és újra...)

Nem hiszitek el,de komolyan így volt,hogy júniusban kiléptem nagy fájdalmak közepette egy 1 éve tartó szeretői viszonyból,és hogy felejtsek,írtam annak a férfinak,aki 1 évvel ezelőtt randira hívott,hogy akkor ismerkedhetünk.

Erre kiderül,hogy 4(!!!) éve élettársa van,de persze,találkozhatunk,ismerkedhetünk.

Pfff...elég komikus helyzet volt,épp a vonaton ültem,utaztam haza Debrecenből,és jött face-n az üzenet,hogy élettársa van,de attól randizhatunk.

Hangosan felnevettem és 'Hát ezt nem hiszem el' kísérettel néztem ki az ablakon mosolyogva.

Szerintetek hogy a feancba lehetek ilyen szerencsétlen???

Szóval ajánlották nekem Pilát Gábort, Life Coach-ot (Facebook: Tabuk nélkül a párkapcsolatról),aki tudna segíteni,de én még sosem voltam ilyen embernél.

Mi történik itt?

Hány alkalom kell?

A siker garantált?

11 000 ft/óra a díja.

Valakinek bármi tapasztalat?



2015. aug. 23. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Bárki azt mondja neked, hogy 5 alkalom és 55.000 ft ÉS minden rendben lesz, hazudik. Nem lehet ezt így megmondani. Szerintem erre programoztad a tudatalattidat, ezt vonzod be. Próbáld a gondolkodásmódodat más alapokra helyezni. Gondolkodj tudatosan. Ez a két szó óriási munkát feltételez. Gondolkodj tudatosan.
2016. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!