Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a nők állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők állandóan hogy "csak önmagadat add"?

Figyelt kérdés

Amikor akkor sem leszel nekik jó?


Tehát van egy normális srác aki mindig is ilyen csendes volt és nem bulizós,de sosem volt sikere a lányoknál,pedig mindig önmagát adta..


Most iratkozzon be egy csajozos tanfolyamra és vegyen fel v mi bóvli rosszfiús álarcot,akkor nem lessz önmaga?


2015. aug. 27. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki mast adaz es bejon a csajnak nem fogod tudni leplezni idok vegezeteig ..
2015. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

ne azért legyél rossz fiú, mert csajt akarsz...


Én nem vagyok rossz fiú, becsületes vagyok, egyesek szerint túl naiv és a mai világban nehezen tudok majd boldogulni, mert sokan ki fognak használni, de én attól még segítek annak akiről úgy gondolom, hogy megérdemli...így is van barátnőm, szerintem nem kell ahhoz rossz fiúnak lenni, hogy barátnőd szerezz, viszont van akit te kiszemelsz és nem tetszel neki, hiába változol attól még nem biztos, hogy lesz esélyed nála...


22F

2015. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha valaki következetesen önmagát adja, akkor van esélye olyan párt találni, aki elfogadja olyannak, amilyen.

Sokan ugyanis azt hiszik, hogy a férfit/nőt elég megszerezni, aztán majd lesz valahogy... nem így van. A kapcsolatot működtetni is kell, és hosszú távon senki nem képes megjátszani magát egy közeli kapcsolatban.


Egy kicsit olyan, mint a piacon: az eladó úgy rakja ki az áruját, hogy a legjobb oldalát mutassa, a hibák ne tűnjenek fel. Ha megveszem úgy az árut, hogy nem vizsgálom át alaposan, akkor becsapva fogom érezni magam, az árut visszaviszem, vagy kidobom, de semmiképpen nem fogok örülni neki. Viszont vannak olyanok is (bár nyilván kevesebben), akiknek akkor is megfelel az alma, ha kicsit foltos, kicsit ütődött, őket nem zavarja, ha vannak hibái, így is hajlandó megvenni és elégedett is vele.


Te ne mindenkinek akarj megfelelni, hanem annak az EGY-nek, akinek pont jó vagy úgy, ahogy vagy. Lehet, hogy várni kell rá, de megéri, mert akkor lehetsz olyan kapcsolatban, ahol mindenki elégedett.

2015. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert a lányokat nem az érdekli hogy mekkora "fasz" tudsz lenni hanem h milyen vagy alapból. Csendes srácok nem jönnek be a lányoknak. Attól h még önmagát adja nem biztos hogy meg fog a csajnak tetszeni..mindenkinek más az izlése mindenkinek kell valami a másikban ami megfogja..edfig egy csajt sem fogta meg valamivel..ez van keressen a saját "csendes" fajtájú emberek között
2015. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Vannak jó színészek, de szerintem a többségen látszik, ha csak szerepet játszik, és amit tesz vagy mond, az nem a személyiségből ered. Erre szokták azt mondani, hogy nem áll jól neki ez a szöveg, vagy ez a magatartás, stb. Sokak szemében ez rosszabb, mint ha csendes vagy, kevésbé rámenős, de hiteles. Ugyanakkor maradhatsz önmagad attól még, ha változtatsz pár dolgon. Elsősorban önbizalom és határozottság kérdése a dolog, nem pedig arról szól, hogy mennyit bulizol. Igen, ezek sem olyan dolgok, amikre egyik napról a másikra szert lehet tenni, de meg kel próbálni. Önmagunk elfogadásával kezdődik a dolog.
2015. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Na de pont ez miatt vannak 30 feletti szüz srácok,mert ők mindig önmagukat adták de sehova sem jutottak. És a lányok többsége lenézi a 30 feletti szüz srácokat pedig ők mindig csak önmagukat adták.
2015. aug. 27. 10:28
 7/21 anonim ***** válasza:

a 30 éves szűz srácok a saját hibájukból azok...mert annyira bénák a párkeresésben, hogy még azt sem vették észre, hogy a szemüket böki ki a csaj a szexuális/párkapcsolat vágyával...


vagy épp 30 évig otthon sajnáltatták magukat...

ha tennének azért, hogy legyen párkapcsolatuk akkor lenne is...nem arra gondolok, hogy kiír itt egy kérdést és várja a sült galambot és 5 évre neki elég ez "tettnek"...

2015. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A 30 éves szűzeknek nem az a bajuk, hogy önmagukat adták.
2015. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

10:35


Akkor mi?

2015. aug. 27. 10:36
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
A nők jó része a "csak önmagadat add" alatt igazából azt értik, hogy "csak a nekem tetsző önmagadat add", ergo, ha a valódi éned nem tetszik neki, akkor neked át kell formálnod magad olyanná, ami neki tetszik. Én vagyok erre a tökéletes iskolapélda. Ha önmagamat adnám, akkor a 200 méteres vonzáskörzetemben nem maradnának meg a nők, na nem azért, mert egy mosdatlan állat vagyok, hanem mert egyszerűen halálra untatja a nagy részüket az, amivel én mindennapi szinten foglalkozok, plusz kb. a 99 százalékuk a szarkazmusomat képtelen értelmezni és azt hiszik, hogy sértegetek mindenkit, többek között őket is, tehát kénytelen vagyok elnyomni az igazi énemet, ha csajozni akarok, bár abban se vagyok túl sikeres, hisz az elmúlt fél évben összesen két nővel volt csak komolyabb dolgom, de azok se tartottak túl sokáig, mert amint megmutattam nekik az igazi arcomat, máris elment a kedvük tőlem.
2015. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!