Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ördögi körbe kerültem, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ördögi körbe kerültem, ki lehet ebből jönni?

Figyelt kérdés

Nem volt apa mellettem, ill. egy alkoholista férfi mellett nőttem fel, konkrétan nem volt normális férfi az életemben...még suliba se voltak fiú osztálytársaim kb 3-4 db de általánost, középsulit is beszámítva, akik nagyon rossz gyerekek voltak...a tanáraim is nők voltak többségében. Egyetemen is többségében női szaktársaim lettek. Sőt a végzettségem miatt kevés a pasi kolléga. Kb 19-20 éves koromig nem akartam pasit, pont a fentebb leírtak miatt, a barátnőim folyamat sírtak a srácok miatt, én tanultam, elvoltam. Mindig össze akartak hozni valakivel, de volt egy kiszemeltem aki olyan bűn ronda felnőtt lett h nem is tudom mi tetszett rajta. kb egy évig 20 évesen görcsösen akartam pasit, de egyszerűen nem jött össze, nem mozogtam sok helyen, suli, diákmunka egy kis irodában. Majd elkezdtem az egyetemet de addigra meg úgy beleuntam az egészbe hogy nem is érdekelt. Tavaly, mikor egy srácról azt hittem fel akart szedni, nem hittem el hogy egy iszonyú jó pasi engem akarhat. Féltem, bezárkóztam nem tudtam h kezeljem a helyzetet, tudom hogy rideg voltam vele, pedig vágytam rá. Ezért egy barátján keresztül tudattam vele hogy tetszik, mire ő rám se nézett. Egy barátnőm elkezdett vele flörtölni (neki is tetszett a srác) rányomult, majd egy másik nőnek udvarolt, de akkorra már nem is beszéltünk. Mára jóba vagyunk, minden nap látom a munkahelyen, de nem érdeklem sztem, mert más nőkkel jópofizik, udvarolgat, bókolgat minden nőnek, én meg csak munkatárs vagyok...nem tudom mit tegyek, tanultam a hibámból, de úgy érzem még egy ilyen számomra, nem csak külsőre, tökéletes pasit, az életbe nem találok.:( Az életvitele, a természete, a lénye ami megtetszett, de úgy ki lett forgatva mások által h nekem külsőre tetszik, ami igaz mert nagyon jó pasi...és mikor olyan nők nyomulnak rá akik kb bárkit megkapnak (pl van aki az irodába többekkel lefeküdt) velük hogy vehetném fel a versenyt? meg nem is akarom nem egy díjról van szó hanem egy emberi lényről.

25/N


2015. szept. 7. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tehát nem volt jó férfi példa előtted egész életedben, ezért most egy tipikus rossz pasit akarsz megszerezni?

Aki mindenkivel összefekszik és nem érdekled, ezért muszáj, hogy téged is megfektessen?

Ne haragudj, de nekem ez jött le és ez baromi gáz.

Előttem se volt normális férfi kép, de a párom igazi férfi, nem egy selejt szépfiú, aki mindenkit megfektet és dejól néz ki mást nem tud és le se kaksizza a fejem.

2015. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért gondoltad,hogy a srác fel akart szedni?Szexről beszélünk vagy kapcsolatról?Szerinted mi lett volna a szándéka veled?

Te még szűz vagy?

2015. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő még sosem volt nővel és 25 éves. Ezért nem értem a személyiségét, hogy állítólag egész életében egy nő volt 2 hónapig akivel le se feküdt, erre mióta ismer mindenkivel flörtöl...és most tuti összejön azzal a riherongyal bocsi a kifejezésért de egy 21 éves csaj aki már az csak az irodába többekkel is lefeküdt, meg jópár pasija volt már sztem az...én meg sztem sokak szemében prűd vagyok, bár nem érzem magam annak. Simán belementem volna ezzel a sráccal bármibe hisze nagyon vonz, és normális életűnek ismertem meg.
2015. szept. 7. 19:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel senkivel a versenyt/ne versenyezz. Akit az egyéniséged nem hódít meg, attól jobb távol mint közel, ne akarj trófea lenni senkinél. Első legyél annál aki neked kell, és aki neked van szánva:)
2015. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem tőlem kapcsolatot akart, de már olyan rég volt, hogy talán igaz sem volt, bár annyira hülye nem vagyok hogy ne vegyem észre, és hamar feladta, de tudom hogy rideg voltam vele, úgyhogy volt rá oka. Még mondta is hogy elüldözök mindenkit...
2015. szept. 7. 19:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy még nem volt nővel?

Neked szerintem azért tetszik annyira mert olyannak érzed mint amilyen te vagy csak férfiban.

2015. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jól néz ki, akkor 10000%, hogy már nem szűz.

Ha túl jól néz ki egy pasi, akkor hamar "elkel" és egy idő után rá is jön erre, tisztában lesz azzal, hogy ennek ereje van és használja is. Ahogy sok nő is egyébként.

Ha összejön azzal a riheronggyal, akkor pedig nem olyan tökéletes mégsem, mint gondolod. Ő nem egy áldozat, hanem egy önálló gondolkodású felnőtt férfi, ő is látja, hogy milyen az a nő (még ha nem is tudja, hányan fektették meg). Ha te tetszenél neki, akkor nálad próbálkozna. Szerintem ez eléggé veszett ügy.

2015. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, hogy rávetítesz egy olyan személyiséget, amit te szeretnél látni, pedig nincs ott.
2015. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy olyannak érzem, mintha a másik felem lenne. De akivel együtt vagyok 5 napot csak megismerem valamennyire, mellesleg nem iszik, nem dohányzik, józan életű, tiszta. Ami nekem nagyon fontos.
2015. szept. 7. 19:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed igazából?Nem derült ki számomra,hogy mihez kérsz tanácsot?
2015. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!