Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még értelme tovább randizgatni evvel a sráccal?

Figyelt kérdés

Ő az első "barátom" szóval még nincsen összehasonlítási alapom. Neki nem én vagyok az első, de nem volt még szerelmes az előző kapcsolatában sem. Szóval már egy hónapja randizgatunk mégsem érzem magam felhőtlenül boldognak, nem látok rózsaszín felhőcskéket semmit...

Menetrendszerűen megcsókoljuk egymást találkozáskor és elbúcsúzáskor, kézen fogva sétálunk de ennyi az intimitás... Nekem több kellene, szeretnék néha menet közben összebújni és csókolózni de nem tudom belőle ezt "kiprovokálni". Próbálok vele flörtölni, de a randi elejét és végét leszámítva olyan mintha egy baráti találkozón lennék. És engem ez annyira zavar, hogy nem is tudom vele igazán jól érezni magam. Ő szeret mindenféle témáról beszélgetni, akkor is ha totál érdektelen, fél órákat tud magyarázni róla... én meg addig gondolkozhatok hogy ehelyett a blabla helyett inkább átölelhetne...

És már megbeszéltük a kövi randit... Amire még lehet hogy elmegyek ha már megbeszéltük de azon gondolkozom hogy "szakítani" kellene...

Vagy türelmesnek kellene lennem mert még tart az összecsiszolódás? Adjatok tanácsot légyszi, nagyon nem értem az egész szituációt :S


2015. szept. 8. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen "barátom". Ugyanígy voltam vele, mint te, és nem tettem semmit a dolgok ellen sajnos, mert túl éretlen és félős voltam. Szerintem te ne kövesd el ezt a hibát, és próbáld meg "bedobni" magad! Kapcsolj kicsit vadmacska üzemmódba! :P Nyugodtan bújj oda hozzá, csókold őt meg, hiszen lehet, hogy ő is ezt akarja, csak félénk, zavarban van, és azért is locsog ennyit (már bocsi a kifejezésért), de megtöröd a jeget, akkor majd pattan az a szikra is. Ha többszöri próbálkozásod ellenére is ilyen marad a dolog, akkor viszont tényleg hanyagolni kellene, de ez a jövő zenéje.

Sok sikert, és szerintem TÉNYLEG próbáld meg! :)

2015. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nincs értelme folytatni, azt tanácsolnám, hogy a következő randin szakíts.

L21

2015. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs értelme erőltetni, nem passzoltok egymáshoz.
2015. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyetértek az elsővel, tedd meg te ezt az első lépést, és meglátod, hogy reagál rá, aztán eldöntheted, mit akarsz. :)
2015. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1. és 4.! Bejött a tanácsotok, kezdeményeztem és onnantól már szuper volt minden :))))) Oltári jó randim volt ma :)))
2015. szept. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!