Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Problémás családi háttér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás családi háttér. Szégyellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apukám egy józan gondolkodású értelmiségi, viszont anyukám nem tud viselkedni, par..sztosan beszél, egy idegbeteg rokkantnyugdíjas. A tesóm meg 25 éves és 5 éve nem ment ki a házból, 130 kg. Szegénynek szociális fóbiája van és nem akar kezdeni semmit az életével, pedig egy értékes ember lenne. Szégyellem a családi hátterem a barátaim, potenciális párkapcsolataim előtt, emiatt én is évek óta egyedül vagyok. Mit gonodltok ? Hogy lehetne ezt elfogadni vagy változtatni rajta részben ? A pasik , akikkel összehoz az élet, mindig nagyon jó családi háttérrel rendelkeznek.Én ezt nem tudom felmutatni..
2015. szept. 13. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sose szégyeld, hogy honnan jöttél, akár milyen mélységből is.
2015. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Koltozz el masik varosba. Ott szabad vagy! Eld az eleted! Ne hagyd, h tonkretegyek! Ne mutasd be a csaladod soha, ha nem akarsz szakitast.
2015. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 RRR ***** válasza:

ki a fenét érdekelne a családod,ha beléd vagyok szerelmes??


nem velük szeretném a jövőmet leélni,hanem veled!!!!!!

2015. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyetértve a 2-es válaszolóval még hozzáteszem, hogy sokkal komolyabb családi problémák vannak még, amelyeket egy fiatal nő szégyelheti magát. El kell utazni, vagy legalább külön költözni.
2015. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#1 nálad a pont!

#2 gyökér vagy :D

Nem élünk fényűzően de szeretem a családomat, akármilyen hibájuk is van szívesen mutatom be az aktuális nőmet nekik!

és szerintem ez mindig így lesz!

Az meg nem érdekel h ki mit gondol a szüleim a lányról a lány a szüleimről... Az már inkább h mi egymásról hogyan vélekedünk elvégre nem az anyós após meg sógi jelöltekkel kell majd élnie hanem velem :D

2015. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 opened paradise ***** válasza:
91%
A családodat nem válogathatod meg és nem is velük akarnak majd lenni a srácok. Ha valaki emiatt másképp néz rád,azt nem éri meg síratni.
2015. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 opened paradise ***** válasza:
*siratni
2015. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelni a családodat,az ő milyenségük nem téged minősít.
2015. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2015. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem, nem rólam írnak.:) én fentebb leírtam a saját helyzetem.
2015. szept. 13. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!