Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is zavaró tényező,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Szerintetek is zavaró tényező, ha a lánynak lapos a feneke?

Figyelt kérdés

Nálam egyértelműen igen, én azt szeretem, ha egy csajnak kerek a feneke. És azt vettem észre, hogy a férfiak többsége is azt szereti, ha egy "jó fenekű" csajjal mehet végig azt utcán.


Viszont vannak olyan pasik, akik azt mondhatják, hogy náluk nem. De tapasztalataim szerint csak a sikertelenség mondatja ezt velük. Mivel úgy gondolják, hogy ők nem tudnának összejönni egy bombázóval, ezért hajlamosak leadni az elvárásaikból, és olyan csajjal vannak együtt, aki igazából nem is felelne meg nekik.


Na de, ha mégis van kivétel, akkor vannak olyanok, akik kifejezetten a lapos fenekű nőkre buknak, vagy csak "elnézik nekik, mert hát a belső fontosabb"? Én azt vettem észre, hogy még a csajoknak is fontos, hogy jó hátsójuk legyen.


Nézzétek egyébként csak meg Lionel Messit, ő aztán tudja, hogy kell élni. Nem akármilyen nő van mellette :D


[link]


(Amikor a "kerek fenékről" beszéltem, akkor ilyenre gondoltam, mint amilyen Messi barátnőjének van.)


2015. szept. 13. 18:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére nem minden férfi olyan felszínes, mint te.
2015. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Nőként azt veszem észre, hogy ezt a típust preferálja a férfiak többsége, viszont nem úgy látom, hogy ez lenne a döntő faktor. Nőként egyébként én is vágyom kerek popsira, dolgozom is érte, bár nem a pasik, hanem önmagam és a szép ruhák miatt hahaha.
2015. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Sok férfi szereti a lapos popsit.
2015. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%

Az ilyenek miatt mint te lett öngyilkos Cserháti Zsuzsa. Magyarország örök legjobb énekesnője:)


üdv:

Egy nem szilikonos, kerek popsis:)

2015. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
3 Egyik sem szereti. Ha választani kell, mind a kereket választják.
2015. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok felszínes p☻cs így lesz☻rom, hogy milyen a csaj feneke, nálam inkább a belsőértékek dominálnak. Hiába néz ki jól, ha egy érzéketlen beképzelt liba, akivel még közös témánk sincs.
2015. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
5. Minden pasit ismersz? Szuper xD
2015. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Hogy egyáltalán képbe legyél ki is az:


https://www.youtube.com/watch?v=dukwwKBRhbA

2015. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

5#

Akkor én vagyok a kivétel ezekszerint

2015. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Hogy jön ide Cserháti Zsuzsa???????
2015. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!