Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok még mindíg ez a mérvadó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok még mindíg ez a mérvadó?

Figyelt kérdés
Eddig a lányok többsége azt kérdezte meg először hányas bmw van én meg kicsit unom azta kocsit főleg hogy csak most lessz jogsim ha veszek nem bmw lessz. Remélem azért lessz barátnőm. bocs bmw fanok nincs bajom vele de lassan mindenki azt vesz
2015. szept. 15. 10:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
:D:D:D:D
2015. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Apámnak Opel van, és tökéletesen megfelel arra a célra, amire ő használja.

Ha ez nem csak egy polgárpukkasztó kérdés, elég érdekes körökben mozoghatsz, ahol ez mérvadó.

Tudod, én a szimpla V-s BMV-vel közlekedem, Busz, Metró, Villamos, és nekem ez tökéletesen megfelel. :-)

2015. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%

Az ilyen szánalmas, de sajnos az a tapasztalatom, hogy a mai nők többsége a pénzre, a külsőségekre hajt.

Felszínes, üres fejű, érzelemmentes nők.

2015. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 11 éves Škodám van és mégis volt barátnőm, mondjuk eddig csak kettő. A BMW-ről meg annyit, hogy egy középkategóriás Ford vagy Opel bőven tud annyit, mint egy náluk másfélszer vagy kétszer drágább béemvé, ami kb. olyan, mint a telefonok között az Apple. Valamikor még kompetens versenytárs volt a piacon, manapság meg már egy túlárazott státuszszimbólum, amit minden paraszt a magáévá akar tenni. A párkeresésről meg annyit, hogy felszínes emberek mindig is voltak, már lefogadom az őskorban is voltak olyanok, akik csak olyanokkal voltak hajlandóak járni, akinek faragott kőbaltája van, sajnos ezt az évezredek alatt nem tudtuk kinőni, a legtöbb, amit tehetsz, hogy leszarod őket, én a magam lelketlen részéről még beléjük is rúgok egyet, hogy tanuljanak a saját ostobaságukból. Egyszer egy friss jogsis takony gyerek egy Merci-ből megkérdezte, hogy melyik múzeumból szereztem az autómat, erre én visszakérdeztem, hogy meddig tartott, mire kisírta az apjától a jogsit meg az autót, erre elkezdett pattogni, hogy ő bizony megdolgozott értük és, hogy fogjam be a pofámat (mondta ezt a 18-19 éves gyerek).
2015. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem a szitut, amikor az általános nyolcadik osztályában Gizike odasúgja a padtársának, Sanyi, hányas BMW-d van?
2015. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De tényleg így van és nem is olyan körökben vagyok simán utcán leültem beszélgetni és 3 szó után biztos felvetette hogy hányas bmw van és ez már az ilyen 5 ödik lány szóval de még ha meg is tehetném akkor is audit vennék mert jobb az útartása. De nem is értem mít látnak benne vagy lehet ilyen csajok közti rivalizálós dolog hogy kinek pénzesebb a csávója lehet remete leszek:// mert az igazi pasiknak bmw je van
2015. szept. 15. 11:24
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ba$$zus ezt nem tudom elhinni.

Én még azt se kérdeztem meg soha egy pasitól, hogy van-e kocsija...

2015. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
Azért az alfára is buknak a csajok! Kocsiban is, pasiban is. Ha a pasi alfa, akkor tökmindegy, hogy milyen kocsija van, ha a kocsi alfa, tökmindegy, hogy milyen a pasi. Csak alfa legyen. (akár B.M.V-vel is, ahogy fentebb írták :D )
2015. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak valami lekoptatós szöveg az adott csajok részéről. Én soha egy pasitól nem kérdeztem meg, hogy van-e kocsija és ha igen, milyen. Max annyit kérdeznék meg, hogy kijönne-e velem a Hungaroringre ingyenes rendezvényre, mert én meg már évek óta járok oda.
2015. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Jogosítványod sincs, írni sem tudsz rendesen, szerintem nem vagy több 16 évesnél. Miért kérdeznék meg a csajok, hogy hányas BMW-d van? Még ha azt kérdezték volna, hogy van-e kocsid, akkor hitelesebb lenne a történeted.
2015. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!