Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl komoly lennék és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl komoly lennék és ezért nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, de még nem volt barátnőm. Külsőre jónak sorolom magam. Sportos, átlag magasságú, átlagos, egyesek szerint jó képű vagyok. Nemrég egy lány azt mondta, hogy annyi barátnőm lehetne ahányat szeretnék. De mégsem jön össze. Vannak lányok akik érdeklődnek irántam, keresnek, mosolyognak... De sajnos általában ők nem jönnek be nekem. Vannak elvárásaim, csinos, szép arcú, értelmes és legfőképp nőiesek akik nekem bejönnek. A gond szerintem a jellememben van. Túl komolynak találom magam, csak értelmes dolgokról vagyok hajlandó beszélni, csak szűk ismeretségben szoktam vidáman, viccesen viselkedni. Ismerkedés idején mindenkivel diplomatikusan beszélek. Tájékozott vagyok, szinte mindenről elbeszélgetek másokkal, ami valós dolog. Tehát filmekről és hasonló témákról nem szoktam beszélni, nem látom értelmét. Úgy gondolom, hogy ez az a komolyság, ami miatt azok a lányok akikkel próbálnék ismerkedni nem találnak érdekesnek vagy inkább vonzónak és nem alakul ki a részükről vonzalom. Nem tudom, hogy ez a kimértségem lehet-e a probléma. Nem vagyok félénk. Sőt, inkább vakmerő, közvetlen vagyok, de mégis van bennem egy kis kimértség. Vagy talán az, hogy nem kezdek el egy nőt sem az ismerkedés elején dícsérni, nem mondom neki, hogy tetszik és nem teszek hasonló megjegyzéseket. Ezeket megkapná, ha már érezném, hogy kellek neki. Kezdem reménytelennek látni, hogy egyszer összejöjjön velem egy olyan lány aki tetszik.
2015. szept. 16. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

lehet unalmasnak találnak...

úgy látják veled nem lehet egy jót nevetni, valami vicceset csinálni, mert te nem fogod fel, nem érted meg a vicceket...

ha te nem akarsz változni akkor szerintem elég kevés lánynak fogsz tetszeni...

de ha nem bókolsz és nem jelzed, hogy tetszik neked akkor ne is csodálkozz, hogy nem akarnak tőled semmit...


22F

2015. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ellentmondások hadserege vonul fel itt a kérdésedben.


"Nemrég egy lány" :D Nővéred, anyád, netán a nagymama? Vagy az a csaj akivele járni akartál de ő lekoptatott a szokásos "pedig te jó vagy meg bárki járna veled csak én nem mert *kamu okok*

2015. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

karótnyelt,merev,beképzelt-a szöveged alapján ilyennek gondollak.

esetleg valami nagyon sznob lány összejönne veled ,márha megütöd a mércét (tanulás,családi háttér,pénz,stb)

2015. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy az lehet, hogy nem nézel ki olyan jól, mint gondolod, az elvárásaid ehhez képest túlzottak, aki neked megfelelne, annál nem ütöd meg a szintet, vagy tényleg unalmasnak tartanak a túlzott komolyságod miatt. Lehet, hogy kényelmetlenül érzik magukat a társaságodban, mert nem tud a társalgás kicsit felszabadultabb, lazább irányba terelődni.
2015. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem is túl komoly..inkább merev és arrogáns vagy. értelmetlennek tartod a nem valós dolgokról való beszélgetést.. tudod az emberek szeretnek kikapcsolódni, lazítani és erre jó könyv/film szuper tud lenni. ha az ember meg ismerkedik valakivel, érdekelhetik ezek a dolgok is, nem csak az aktuálpolitika :D


ismerkedéskor pedig a legtöbb lánynak nem jön be a hivatalos hangnem..akár az az igazi éned, akár nem, ebből merevnek tűnsz, akivel nem lehet egy egy jót felszabadultan nevetni.. az ember nem szereti magát úgy érezni egy randin, mint egy állásinterjún :D


egyébként számomra unalmasak az olyan egysíkú emberek, mint amilyennek téged elképzellek a kérdésed alapján. ne értsd félre, engem érdekelnek a valószínűleg te érdeklődési körödet kitevő komolya témák, nem csak a szórakozásból kell az életem, de kell az is! és ezt látniuk kell azoknak a lányoknak is, akik neked tetszenek.

2015. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nem a legjobban fogalmaztam a végén, a lényeg, hogy látniuk kell a vidám, felszabadult énedet azoknak is, akikkel ismerkedsz.
2015. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hatodik válaszoló látja át a helyzetet a legjobban. Egyébként nem a legjobb férfi vagyok akit a nők bálványként imádnak, ezt nem állítom. A véleményt meg egy olyan lány mondta akinek nem érdeke velem közeli kapcsolatot létesíteni ez biztos és én sem közeledtem hozzá sosem, ennek nyomós okai vannak. Ellentmondásaim nincsenek, esetleg nem jól fejeztem ki magam írásban.
2015. szept. 17. 05:12
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányok sokszor izgalomra és pörgésre vágynak, és valószínűleg úgy érzik ezt nem találják meg benned első ránézésre.


Amúgy a 6. tényleg jól leírt pár dolgot, azzal kb én is egyet értek.


Egyszer olvastam valahol, és jól kapcsolódik ide. A legtöbb "pár" úgy viselkedik első randin, mint állásinterjún: feszengés, komolyság, meg olyan témák, hogy ki mit dolgozik, meg hova járt suliba. Ez nem vezet sehova, izgalmasnak, érdekesnek kell lenni. Ha nem hajóztad 2x körbe a Földet, akkor lehet, hogy ez nem egyszerű, de sok érdekes témáról lehet beszélni így is.


26/F

2015. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!