Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be nektek ez a nyitószöveg? -Szia! Volna kedved ismerkedni? -Van kedved beszélgetni? (Akár társkeresőn, akár személyes találkozónál)

Figyelt kérdés
lányok, szöveg
2015. szept. 16. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%

Ez nagyon nem jó,mert nem domináns viselkedést mutat be.

Tehát ezzel egyből feléd kerül mert kontrolt átadod neki.


Inkább arra menj rá,hogy bejön neked,vonzó szexi,és meg akarod ismerni.


28Ffi

2015. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%

az első hülye ne hallgass rá :-)


amit írtál az sablon szöveg - fúj


találj ki valami egyedi csak rád jellemzőt ami kedves picit humoros és a csajnak mosolyt csal az arcára

aránylag rövid legyen

2015. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Pl "jó a jég ha hideg üdv mindenkinek"
2015. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

#2-es én is szeretlek :-)

Pedig ez hatásos közlöd a szándékod,és a lánynak ez tetszeni fog,egyedi legyen így van.

Én csak irányvonalat adok,sose adok szöveget,mert át fog menni,hogy az nem ő tőle jön.

De ne legyen benne ez a ,,jófiússág",hanem érezze,hogy te egy belevaló pasi vagy aki tudja mit akar.

2015. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Soha nem jött be, túl sablonos. Amíg társkeresőztem, kb. 99%-ban ezzel nyitottak a férfiak.
2015. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mitől lenne sikeresebb egy "dominánsabb" nyitószöveg. Én eleve nem írnék vissza olyannak akin azt látom, hogy azt hiszi, majd ő lesz itt aki megmondja a dolgokat. Amúgy az is sablon amit a kérdező írt, meg az is, aki úgy nyit, hogy bejövök neki. Szerinted hány ilyen üzenetet kap egy lány társkeresőn? Kb minden második ilyen. Na meg nem mondja? :D Eszembe se jutott volna, hogy azért ír, mert esetleg tetszem neki, ezt felesleges kijelenteni külön.
2015. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez a mondat bejön amúgy, a valódi tartalom úgyis azután jön ;)
2015. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Mit lehet erre felelni?

"Szia! Volna."

Na, ezt megbeszéltük, pont ott tartunk, mint az elején.

2015. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Én egy idő után - és akkoriban tényleg társkeresés miatt voltam fent - amikor jött a szokásos kérdés, gondolatban válaszoltam: "Mégis mi másért lennék itt?..."
2015. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed lefordítva úgy hangzik: Tetszem neked? Körüludvarolhatlak párkapcsolat céljából? És kissé kényelmetlen az első pillanatban igent mondani úgy, hogy nem is ismer. A mai világban sok férfi már azért is szexet vár, hogy meghívja a nőt egy italra. Jobban tetszene bármilyen más kérdés, amiből egy kulturált beszélgetést lehet kikerekíteni. Aztán ha lesz következő találkozás, az úgyis azt jelzi, hogy van kedvünk egymással ismerkedni.
2015. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!