Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem szoktam csajozni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szoktam csajozni mert nem merek oda menni senkihez, akkor hogy kéne el kezdeni? Mit kell mondani? Elég béna vagyok ilyen téren! Lehet hogy már túl késő nekem? 26f

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem késő sosem.

Vannak barátaid?

2015. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs egy barátom se
2015. szept. 17. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idősen kezdtem el. Előtte beszélgettünk keveset, aztán egyik nap odamentem hozzá közöltem hogy szeretném randira hívni, mire azt válaszolta hogy van barátja. Aztán ennyi lett. Előtte és utána se volt senki aki megfogott volna.
2015. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Olyan nincs, hogy túl késő, mert 2 év múlva még nehezebb lesz.


"Jobb később, mint még később" (ahogy anno az edzőm mondta a későknek)


Én 20 évesen kezdtem el foglalkozni a témával, 2-3 éve már zavart a téma, sok visszautasítás, bénázás meg depresszió után.


Ami nekem segített, hogy elhatároztam magamban megoldom ezt a problémát. Ezzl foglalkozni kell, sok időt rászánni, ugyanúgy kemény munka, mint bármilyen területen sikert elérni. Lecseréltem a ruhatáramat, elkezdtem edzeni, eljártam sokat bulizni, stb.

Közhely, hogy az önbizalom bejön a lányoknak, és így is van. Feljkebb vettem kicsit az arcom, magabiztosan viselkedtem (mégha belül néha remegtem is a bizonytalanságtól).


Életem első csaját egy koncerten szedtem össze (távoli ismeretségi körben volt). Pár nap múlva randira hívtam, és a lakásán fejeztük be a dolgot. Onnantól már érthető módon nem volt hiányom önbizalomban.


Ennyi a sztori, kemény munka, meg elhatározás.


Ha komoly akadályt jelent a sima beszélgetés is a lányokkal, vagy csak biztosabb akarsz lenni a dolgodban, javaslom keress rá angol nyelvű csajozós könyvekre (pl. Double your Dating, torrenteken fent van). A magyar nyelvű PUA-s dolgokat annyira nem ajánlom, de egyik haverom ott oktató/tréner, szerinte az is működik sokaknak.


Sok sikert!


26/F

2015. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose késő, mindenféleképpen szánd rá magad, de ennyi idősen már hátránnyal indulsz.
2017. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!