Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aranyos kisgyermekkel történő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos kisgyermekkel történő fotóval való internetes ismerkedés előny vagy hátrány a 25-30 éves körüli nőknél?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha a saját gyermeke és azzal van együtt, mert akkor rögtön látom hogy tartozik hozzá a gyerek is, de ismerős gyerekekkel nem igazán, mondjuk én nem vagyok annyira gyerekcentrikus, ha vállalok is gyereket max. 1-et, lehet aki nagyon szeretne gyereket azt megfogja egy-egy aranyos gyerek fényképe.
2015. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha a gyerek nem az enyém és társkeresőre nem teszem ki csak ismerkedés során mutatom csak akivel épp beszélek
2015. szept. 19. 09:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennek beetetés szaga van, azt akarod sugallni hogy de jó fej vagy, imádod a kölyköket.....

Nekem gyerekem van, de nem küldenék gyerekes képet senkinek, ha már elmélyül az ismertség, úgyis találkoznak.


Ha nem saját gyerek, akkor ez nekem kétségbeesett próbálkozásnak tűnik és szánalmas.

2015. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam hátrány lenne. 22/F
2015. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hátrány. Nagy.
2015. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egyből leszűrném, hogy gyereked van és into the trash, it goes. Nem ismerkednék tovább veled.
2015. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben hátrány.

A legtöbb férfi csak ránéz a képre, azt szűri le belőle, hogy gyereked van és tovább lapoz, ki sem derül, hogy nem a te gyereked.

De még ha ki is derül, hogy nem a tiéd, úgy jön le, mintha azért akarnál párt, hogy legyen már végre valaki, akitől lehet gyereked. A férfiak közül pedig kevesen ismerkednek ilyen alapon.


Mellesleg én nőként is menekültem volna, ha anno a velem ismerkedő srácról elsőre olyan képet kapok, amin aranyos gyerekkel van.

2015. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy tűnik, mintha a te gyereked lenne, akkor hátrány, én nem nevelném fel más kölykét. Ha egyértelmű, hogy nem a tiéd, akkor viszont előny, hogy szereted a gyerekeket.
2015. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne hátrány!

Szeretem a gyerekeket!

2015. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, de én ezt a kérdést úgy értelmeztem, hogy a pasi rak ki gyerekes képet, és ehhez mit szólnak a 25-30 éves nők. Magyarán meg lehet-e őket fogni azzal, hogy milyen jó apa jelölt az illető.
2015. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!