Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnál kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnál kezdeni egy olyan nővel, akinek a havi fizetése alig nettó 100 ezer forint, de minden éven a tengerentúlra akarna menni nyaralni?

Figyelt kérdés

Látni akarja Machu Picchut, az összköltsége egy ilyen túrának kb. 700-800 ezer forint mindennel együtt. Látni akarja Las Vegast, ahol ugyebár pénzt is szeretne költeni. Látni akarja Riót, a Golden Gate hidat, a Rushmore-hegyet, a Szabadság-szobrot, Beverly Hillst, a Washington-emlékművet, a Niagara-vízesést, Havannát. Még csak két éve dolgozik, de gyűjti a pénzt ezekre a nyaralásokra, és a világért sem fog soha lemondani ezekről. Lakásban, autóban, tehát a jövőben biztonságot nyújtó egzisztencia megteremtésében, racionális tervekben nem gondolkodik, nem érdekli. Nem keres kimondottan jól, azaz önmaga csak nagyon hosszú idő alatt tudná előteremteni a költségekre való keretet.


Mit tennél? Támogatnád a terveit? Vagy rávezetnéd, hogy ugyan carpe diem meg minden, de egy kicsit szálljon le a fellegekből? Vagy téged is motiválna, hogy ennyire elszánt és csatlakoznál a projektjeihez?


2015. szept. 22. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én is akarok menni ilyen helyekre, de nem futja jelenleg.


amúgy téged miben érint? veled él? megélhetésére költ? albi? rezsi? egyebek?

2015. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
ahoz nagyon össze kell szorítani a szíjjat! nem támogatnám azt a pénzt másra is el lehetne költeni ! de már hallotam olyat hogy hitelt vett fel a nyaralásra....
2015. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ha ez a célja akkor elé fogja érni ha tesz eleget érte...

nekem párkapcsolatra ilyen csaj nem kéne, mert nagyon nem egyezik a nézetünk...


am meg lelkes ez jó, 2 éve dolgozik, valószínűleg fog többet is keresni ennél...

am meg vannak jó lehetőségek, csak élni kell velük...meg ki kell őket fogni ugye :)


22F

2015. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vágyai mindenkinek vannak, függetlenül attól, hogy megengedheti-e magának vagy sem. Én nem utazok minden évben, de amikor igen, arra gyűjtök, és bevállalom a maratoni 1 napokat is, és igaz, hogy eddig csak Európán belül utaztam, de mind fantasztikus élmény volt, és nagyon sok helyre elmennék még, ha megtehetném.
2015. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Adnék neki egy munkalehetőséget, amivel előtudja teremteni a szükséges bevételt. Az ilyen embereket szeretem, mert megvan a motivációjuk, hogy tegyenek az álmaik. :)
2015. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

"Lakásban, autóban, tehát a jövőben biztonságot nyújtó egzisztencia megteremtésében, racionális tervekben nem gondolkodik, nem érdekli."


Emberfuggo, ezek engem sem erdekelnek. Autot veszek hamarosan, alsobb kategoriabol, olyat ami elvisz A-bol B-be, de kizarolag azert, mert a munkamhoz a jovoben kelleni fog, es Irorszagban, ahol elek, nagyon rossz a tomegkozlekedes. Sajat lakast vagy hazat soha nem akarok, tokeletesen erzem magam alberletben, igy mobilis maradok, barmikor orszagot vagy varost valtok problema nelkul. Persze, ertem en, hogy ha veszek egy hazat, azt kiadhatom utana, de nem eri meg szamomra eveket vesztegetni erre, hogy aztan mas lelakja es veszitsen az ertekebol.


Utazasra, vilagjarasra teszek felre, arra megy el a penzem nagy resze.


VISZONT! Teszek is erte. Dolgozom kemenyen, feljodok, lepegetek fel a rangletran, soha senkitol nem kernem, vagy varnam el, hogy tamogasson az almaimban.

A lanynak is azt javasolnam, arra torekedjen, hogy minel jobb munkaja legyen, minel hamarabb elo tudja ezeket maganak teremteni.


Alapjaraton ha ennyire masok a terveitek, valamilyen kompromisszumra kell torekedni. Leulni, es megbeszelni. Tamogatni az almait, de racionalis kereteken belul, senki nem varhatja el mastol, hogy a dolgait finanszirozza. Inkabb arra kell torekedni, hogy megteremtse maganak az ember a korulmenyeket. Na meg a turelem sem utolso dolog, neha evekig kell valamire gyujteni, semmi sincs azonnal.

2015. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Szép dolog, ha valaki lakásra meg autóra gyűjt, de én a csajnak adok igazat. Inkább élményekre költse / tegye félre a pénzt, mint hogy évekig dolgozzon egy nyolc éves használtautóért, amivel bejárhat dolgozni, hogy fizesse a szervizelését :D

Számomra ez nagyon minimális, földhözragadt életmód.

Van akinek bejön. Nem vagyunk egyformák


igen, én támogatnám, közösen gyűjtenénk a pénzt, mennénk együtt :p

2015. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Én is sok olyan dologra költök, ami a külsőmön javít és magán orvos végett irtó drágák. Lehet másnak értelmetlen, hogy ennyi pénzt "elszórtam" ezekre de én a démonjaimtól szabadultam meg, és irtó boldog lettem. Ha ő erre gyűjt, és ez az álma, csinálja. Úgysem élete végéig fog 100 ezer forintot keresni.
2015. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Jószívű vagyok,nem sajnálnám a pénzt,ha lenne rá keret.Viszont ha lehúzás szagot érzek,egy forintot nem adok ki a kezemből.
2015. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok, szóval mennék vele mindenhova. Eddig is sokat utaztam, voltam az USA-ban, Dubaiban, meg egy csomó más helyen, pedig nem is dolgozom, mivel még egyetemre járok. Nekem mondjuk biztos az anyagi hátterem, nagy a családi vagyonunk, van saját lakásom, jó befektetéseim stb. ,szóval megengedhetem magamnak.
2015. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!