Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs társaságom, egyedül meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs társaságom, egyedül meg nem szeretnék eljárni sehova. Így hol ismerhetnék meg egy hasonlóan társaság nélkül maradt lányt?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalak nem az én műfajom. Minden második nő cigizik, se hobbijuk, se szókincsük, se humorérzékük, ha ez nem elég, a nagy részük még külsőre is vállalhatatlan... Nem hinném hogy valaha is bármi közöm lesz hozzájuk.

Innen a GYK-ról ismerek néhány embert, de amellett hogy itt nem szabad ismerkedni a szabályok szerint, és hasonlóan a társkeresőkhöz, nagyrészt ide is csak azok járnak akik reménytelenek,viszont akivel mégis sikerül összeismerkedni, és valami csoda folytán nincs vele semmi baj, még ő is messze lakik ahhoz, hogy bármi kialakulhasson.



#no társaság #no fun
2015. szept. 25. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
újabb picsogás :D
2015. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem picsogás, hanem tények. Egyébként nem azt kérdeztem hogy tudod leírni egy szóval, hogy szerinted mi ez.
2015. szept. 25. 17:49
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy 2 szóval írta
2015. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Okos vagy kérdező, de nem eléggé...ez csak picsogás
2015. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általánosítások,pesszimizmus,lúzerség (3 szóban)
2015. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Majd megyek a ti kérdéseitekhez pofázni, hogy mekkora szarok vagytok. Biztos jó lesz.
2015. szept. 25. 17:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal férfi felhasználóinak a célja az, hogy a kérdéseket feltevő nőket az égig marasztalja, hátha csurran-cseppen valami punci nekik. A férfi kérdezőket pedig rendre kigúnyolják, mert a saját életük is nyomorult, és jól esik nekik, hogy ők is belerúghatnak valakibe. Ne törődj velük.
2015. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A net határtalan lehetőségeket nyit meg a magányos emberek előtt, és nem csak társkereső oldalak léteznek. Rengeteg olyan fórum van, ahol lehet kötetlenül diskurálni, barátokat szerezni, na meg szerelmi viszonyokba bonyolódni.
2015. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem vagyok nyomorult, se lúzer, és nem érem be azzal aki éppen nekem jutna éppen. Látom hogy mi megy itt, full negatív mindenki, és a saját sikertelenségüket vetítik ki a válaszaikban, ezzel szerezve egy kis megnyugvást.
2015. szept. 25. 18:17
 10/13 anonim ***** válasza:
off, de miért hisztizik ennyi luvnya itt mostanság, hogy nekik jaj de szar minden?
2015. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!