Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmi bánatos pasival kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatos pasival kezdeni?

Figyelt kérdés

Megéri várni egy szerelmi bánatos pasira? Olyanra, aki még nincs túl teljesen a múltján...


Az elmúlt időszakban nem egyszer futottam össze olyan pasikkal, akik még nem voltak túl teljesen az előző kapcsolatukon.


Eleinte bizonygattak és ígérgettek, majd utána amikor jobban belemerültünk, kiderült, hogy egyszer voltak még csak életükben szerelmesek, de annak nem volt jó vége... illetve egy másik bizonygatta, hogy már nem szerelmes, de az emlékekre fáj gondolni... egy megint másiknál pedig szintén kiderült, hogy 1-2 éve volt szerelmes, de azóta se sikerült újra szerelmesnek lennie...


Nyilván végül kiderült, hogy mégse akarnak tőlem semmit, hiszen amikor kezdett komolyra fordulni a dolog, olyan volt mintha megijedtek volna... és jöttek azzal, hogy még nem szerelmesek belém, és félnek, hogy nem is lesznek.


Mivel már volt hosszú kapcsolatom egy nem szerelmi bánatos pasival, így nem hiszem, hogy csak bennem lenne a hiba...


Szóval a kérdésem még mindig ugyanaz.

Megéri szerelmi bánatos pasival kezdeni? Egyáltalán várjak egy ilyen pasira? Vagy hagyjam és majd maximum ha túllesz a múltján és újra összefutunk akkor még lehet valami?


2015. szept. 25. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem jó... Nekem exem barátom előttem volt szerelmes jó 2 évvel egy lányba, de nem tudta magát túltenni.. Nem tudott magához közel engedni.. :( Az ex ott volt mindig így fejben, nem testileg.. :(
2015. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én ezt nem értem... Nő létemre hamarabb túlléptem az első nagy szerelmemen, nem kellettek évek hozzá...
2015. szept. 25. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kerültem az ilyen tipust mindig,mert rossz érzés,amikor nem én vagyok az,akiért bármit megtenne,hanem csak egy pótlék.Ha véletlen az ex meggondolná magát,egyből rohanna hozzá.Vagyok annyira büszke,hogy azt szeretem,ha a pasinak én vagyok a legfontosabb.Szóval ha annyira nem vagy még benne érzelmileg,inkább mást keress.
2015. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 4 év alatt sem tudtam túltenni magam az előző barátnőmön, akibe tényleg nagyon szerelmes voltam. Előtte is volt pár lány, de őket nem szerettem így. Szerintem adj egy esélyt.
2015. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Adtam.

Nem mondom, hogy kár volt, de ugyanúgy nem tudott megszeretni. Inkább se veled se nélküled dolog volt az egész.

Ezt úgy értem, hogy kapcsolatot nem akart, mert félt, hogy megbánt ha sokáig nem tud megszeretni. Kértem tőle, hogy hagyjon akkor békén és barátok se legyünk. De ezt nem tudta betartani, azóta is foglalkozik velem.

Szóval kapcsolatot nem akar, de hiába mondtam, hogy hagyjon békén, azt se bírta megtenni.

Még most is ez van és mások is látják, hogy velem másmilyen...

2015. nov. 16. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!