Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőt, aki el tudja azt fogadni, hogy nincs saját lakásom?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok. Az édesanyámmal lakom egy háztartásban, mert nincs annyi jövedelmem, amennyiből tudnék lakásra gyűjteni vagy bérelni tudnék belőle egy lakást. Az utóbbi időben ez ismerkedésnél mindig problémát jelentett és több nőnél is ez volt a buktató, amin megakadt az ismerkedés. Volt olyan nő, aki konkrétan megmondta, hogy csak és kizárólag ezért utasított el. Nem értem, hogy miért kell csak ezért egy férfit elutasítani? Miért nem lehet például közösen bérelni egy lakást, hogy ha összejövünk? Mindegyik nő ilyen anyagias? Hol találhatnék olyan nőt, aki nem ezt nézi, hanem jószívű és inkább a belső értékeket nézi?

2015. szept. 26. 19:50
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
34%
Ha azt várnád el, hogy eltartson a nő, akkor megérteném, de így, hogy benne lennél közös lakás bérelésében, nem értem, mi a bajuk. Talán csak anyagias nőket fogtál ki.
2015. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
84%

Nem az a probléma, hogy nincs saját lakásod, hanem az hogy anyáddal élsz és a nők félnek attól, hogy anyuci pici fia vagy és képtelen lennél elszakadni..vagy te, vagy az anyád lenne a problémás.


Ez persze mind feltételezés, és nem biztos, hogy így vannak, de sokan ettől tartanak.


Tehát nem az a baj, hogy nincsen saját tulajdonú lakásod.

2015. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
49%

Ja igen, és valaki ugye emiatt esélyt sem ad, fél a továbbiaktól. Valószínű más lenne a helyzet, ha már a kezdetektől tudnák, hogy el akarsz költözni, benne lennél közös lakás bérlésben. Csak ugye ezt általában nem első randin közli az ember.


A lényeg, csak annyit látnak, hogy anyádnál laksz és nem merik megadni az esélyt, nem akarnak beléd ölni feleslegesen időt, energiát, hogy aztán kiderüljön, bejött a félelmük.

2015. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem anyagi kérdés elsősorban. Az, hogy édesanyáddal élsz 30 évesen, azt jelenti, még nem nőttél fel teljesen. Keresni kell a lehetőségeket a jobb munkahelyre, és a külön költözésre.
2015. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is az lenne a gond, hogy anyukáddal élsz... sajnos egyszer belefutottam ebbe... sokkal jobban érzem egy olyan férfi mellett, aki egyedül is meg tud állni a lábán, el tudja látni magát.
2015. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
23%
a magyar nők azt hiszik hogy a 30 év feletti férfiaknak ingyen lakás autó jó fizetés jár! aki havi 100 e ből tud lakást kocsit venni annak kezet csókolok ezek a humanoidok nem tudom hol élnek....... megint csak a pénzes pasikra hajtanak de jön az ócska kókler duma hogy nem kell anyuci pici fia....
2015. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
46%
Még jó, hogy lemondtam a nőkről!
2015. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar ha nincs lakása a partnernek, de csak olyat fogok ki akinek még munkája sincs, mert ő ÉLETMŰVÉSZ!
2015. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
66%

Nem az a baj, hogy nincs lakásod. Hanem az, hogy anyáddal élsz még mindig. Mert hiába mondod, hogy benne lennél egy közös lakás bérlésében, de ugye nem mindjárt költözik össze senki senkivel, idő kell amíg megismeritek egymást. És addig mi lesz, anyádhoz viszed fel a nőket? Költözz külön, egyedül egy albérletbe, meglátod jobb lesz a helyzet!

Nem mindjárt azt kell mondani, hogy a nők anyagiasak....csak nem szeretnének az anyáddal közös lakásba feljárni.

2015. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
53%

"a magyar nők azt hiszik hogy a 30 év feletti férfiaknak ingyen lakás autó jó fizetés jár!"


Én 25 évesen is megtehetem, hogy lakást béreljek, ahogy a párom is, a barátaink is, a munkatársaim is. Mindegyiknek van kocsija, mellette némelyiknek már lakása is. Ők 26-29 között vannak. Tisztességes munkából élnek, nem feketén.

Persze tény, tanultam, jó szakmát választottam. Én az sem igaz, hogy mindannyiunk mögött ott állt a család. Mögöttem igen, de a párom mögött pl. nem. Ő egyetem első félévétől kolis volt és dolgozott, egyedül tartotta fent magát. Most van kocsija, 150+rezsiért bérlünk lakást, tervezzük a saját lakás vételt.


Mindezt csak azért mondom, mert nem kell ezt az egészet lehetetlen küldetésként beállítani.


És továbbra sem a saját lakás, kocsi hiánya a probléma, hanem hogy anyukáddal élsz. Ebből nekem az első gondolatom az lenne, hogy 30 évesen is képtelen voltál elszakadni, legalábbis igényed nem volt rá, hiszen még mindig vele laksz. Nem tudhatom, hogy mennyire vagy önálló, mert így az első gondolatom, hogy főznek, mosnak, takarítanak rád. Hát ettől inkább megkímélném magam.

2015. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!