Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszédhibával, hogy érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszédhibával, hogy érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem erősen de dadogok és komoly frusztrációim vannak emiatt, ezért ismerkedni sem nagyon ismerkedem. Vannak itt hasonlóak akik beszédhibával be tudtak csajozni?

26/F



2015. okt. 7. 15:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tettesd magad ittasnak, és betudják annak. Engem egyébkén nem zavarna, a sejpítés annál inkább.
2015. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen csak mint tudjuk a beszédhibák közül az enyém a legkellemetlenebb. Mert lehet hogy valaki hadar akkor megkérik h mondja el még egyszer és elmondja lassabban, de ha engem megkérnek alig tudom kinyögni ami elég ciki. Ráadásul az ismerkedés sem megy mert csak arra tudok gondolni, hogy kiröhögnek.
2015. okt. 7. 15:57
 3/23 anonim ***** válasza:

Nekem van, az R betűt nem jól ejtem. :(

Sokáig zavart és inkább csendben voltam. Mára megtanultam élni ezzel. Kicsit kerülöm azokat a szavakat, amiben az r hangsúlyos, de ez inkább már tudat alatt teszem. Régen néha kinevettek emiatt, de most én is 26 vagyok. Határozott vagyok, és ha nem tudnám h rosszul ejtem fel sem tűnne mások reakcióból. Nem is emlékszem mikor említette ezt valaki...

Sztem nem kell másképp ismerkedni, ez van...

2015. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A párom enyhén dadog, ha ideges. Azt vettem észre, hogy amióta egyre inkább biztonságban érzi magát mellettem, egyre ritkábban jön elő. Mondjuk engem amúgy sem zavart... Olyat keress, aki elfogad olyannak, amilyen vagy!
2015. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én is dadogok és eléggé gátlásossá tesz, de maga a beszédhiba egy csajnak sem jelentett problémát, akihez eddig valami közöm volt.


Keress logopédust és/vagy gyakorold önállóan a beszédet otthon.

2015. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy mesterembert, aki dadog, ő csempézett a szüleimnél. Sőt, neki más beszédhibája is van, oda kell figyelni, hogy megértsd. De van felesége, gyerekei, szóval ez nem volt akadály.
2015. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%

Mesélj vicceket és mond sokat, hogy "mimimicsoda reremek közönség!"


vagy légy zenész mint Scatman :) Ő is dadagással küzdött és mégis milyen sikeres lett és a felesége is szerette és igazi ikon volt a németeknél meg a japóknál.

2015. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az hogy adok a külsőmre és nem is nézek ki rosszul szerintem de ez teljesen megbénít amikor ismerkedésre kerül sor. De megoldom vhogy. Köszi az eddigi válaszokat.
2015. okt. 7. 17:34
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp neten lenne érdemes próbálkoznod. de a tali előtt azért szólj előre, hogy mi van, szerintem jobb erre felkészülni és akkor te se leszel olyan ideges, mert már kiderült :)
2015. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A fő kérdést látván egyből ennyi ugrott be: írásban.


Miután már megismert valamennyire és megkedvelt, élőben sokkal kevésbé lesz zavaró a dadogás, amit mellesleg, szerintem mint hallgató, simán könnyen meg lehet szokni, van ismerősöm, aki dadog, ha vele beszélek, szinte észre sem veszem, hacsak direkt oda nem figyelek. És azt mondod, nem is erősen dadogsz. Akkor meg? :)

2015. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!