Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utálok diszkókba, clubokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok diszkókba, clubokba meg hasonlló ejszakai szórakozó helyekre járni, én inkább az a szabadtéri, koncertes, kirándulós típus vagyok, miért nem érti ezt meg senki?

Figyelt kérdés
30/f

2015. okt. 8. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Én megértettem elsőre. :)
2015. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Már ketten is vagyunk, én is megértem :)
2015. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó de miért ragaszkodik ehhez mindenki, minden csaj azért szakít, mert "soha nem csinálunk semmit" ez persze arra vonatkozik, hogy hétvégente nem vagyok hajlandó alkoholizálni valami lepukkant táncolós zajos büdös helyen... Pedig koncertre bármikor el vagyok hajlandó menni, meg rengeteget kirándulok, bringázok, ebben persze szinte soha nem partner senki...
2015. okt. 8. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem ragaszkodom ehhez és még sosem szakított velem csaj ezért. Your argument is invalid. :)
2015. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak kirándulós csoportok, ott jó eséllyel találsz hasonló karakterű lányt, mint te vagy. Szinte mindenhol több a nő :)
2015. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, engem ezzel készítenek ki mindig idegileg, hogy miért nem megyek el soha szórakozni?

És nembhajlandóak megérteni, hogy én marha sokszor elmegyek szórakozni, csak nekem nem az a szórakozás, hogy iszok meg táncolok egy belvárosi lebujban... Attól kimondottan kellemetlenül érzem magam.

2015. okt. 9. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek felszínes emberek, ne foglalkozz velük. Keress más körökben barátnőt.
2015. okt. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!